Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig ajánlott használni a...

Meddig ajánlott használni a légzésfigyelőt?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdezem, mert 5 hós kisfiam folyton lemászik az érzékelőről és beriaszt, engem meg a frász kerülget! De hason alszik és nagyon bukós baba, ezért mindig bekapcsolom! Ti meddig használjátok/használtátok?
2009. jún. 19. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

1 éves korig ajánlják de tök felesleges addig használni szerintem!!

Én 7 hós koráig használtam a pici fiamnál!!

És is igy nyugodt vagyok!!üdv Niki

2009. jún. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Gondolon az régi tipus ! mert az uj 2 laposak meg 3 laposak és egész matracra kihat.( 1 évig )
2009. jún. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
november be lesz 1 éves a baba de a téli náthás köhögös ídöbe én még fogom használni.
2009. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
6 hóig érdemes.
2009. jún. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1 ÉVES még használjuk! 2 lapos
2009. jún. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, régi típus, használtan vettük egy ismerőstől! Nem is tudtam, hogy az újabbaknál már erre is gondoltak és több laposak!
2009. jún. 19. 22:37
 7/9 anonim ***** válasza:
nekünk 3 lapos van, kölcsön kaptuk egy ismerőstől. 1 éve skorig ajánlott, most 10 hós a lányom.
2009. jún. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
na akkor azért killodsz mert egy nagy lapbol áll és nem mondták neked.Azon ha legurul a baba már riaszt az csak 2-3 hónapig jó.20000ft akciosan de rengeteget árulnak használtan itt a neten olcsóbban 10000ft körül.Olvas utána.
2009. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, egy nagy lapból áll az egész! Sajnos nem jártam utána annak idején hogy milyenek vannak, még rutintalan is voltam még ezekben a dolgokban! Egy kollégám mondta hogy nekik már nem kell és végülis 8ezer forintért megvettük tőle! Már bánom hogy nem néztem utána hogy milyenek vannak! Akkor ennek már nem nagyon fogom hasznát venni, igaz?! :(
2009. jún. 20. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!