Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok autósülést ajánlani...

Tudnátok autósülést ajánlani nekem?

Figyelt kérdés

Olyan 0-18kg-ig használható ülést keresek amit rendesen el lehet dönteni,ha elalszik a baba.Tehát nagy ívben vagy több fokozatban.

Ajándékba kaptunk egy Nania Cosmo Sp 0-18 kg ülést,de nem lehet annyira eldönteni benne hogy kényelmesen "hanyatt" döntse a fejét, most így előrebukik....

Szerintem nem kényelmes így...Mi a véleményetek?

6 hónapos 8kg a babám hordozót már kinőtte fecereg benne...


2012. ápr. 18. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekünk Espiro Optima 0-18-as van és 3 fokozatban dönthető. Lányom jókat aludt benne, nem bukott előre a feje. Mondjuk 8 hónaposan kezdtük használni, lehet addigra babád is jobban meg tudja tartani a fejét.

Amúgy én szeretem ezt az ülést, de ki tudja nektek megfelelne-e. Érdemes egy bababoltba bemenni és kipróbálgatni, az eladók szoktak ebben segíteni, akár még a kocsihoz is kiviszik az üléseket, hogy ott próbáljátok ki! Úgy jobban látnád melyik válna be.

2012. ápr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Annyi mindenre figyelni szeretem volna hogy elfelejtettem azt hogy a fejecskéje is erősödik majd!:)

Nekem ajánlották a concord ultimax-ot,de persze el kell menni megnézni személyesen, csak azért írtam ki a kérdést hogy legalább legyen valami gondoltam hogy milyet keressek!

2012. ápr. 18. 13:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is az ultimaxot ajánlom. Majdnem teljesen vízszintesen fekszik benne a baba, ha már menetiránnyal megegyezően kötöd, nagyon könnyű egy kézzel is állítani menet közben is.

Szerintem a kategóriájának legjobb ülése, nem véletlenül szuper a tesztelése. És mellesleg sokáig tudod majd használni.

2012. ápr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!