Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Strapabíró, állítható magasság...

Strapabíró, állítható magasságú tolókaros triciklit keresek, ajánlanátok nekem ilyet?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 18. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a chipolino lux triciklit rendeltem meg ma. Elvileg holnap ideér..és csak remélni merem, hogy strapabíró, és olyan jó mint amilyen a képen, vagy a leírásban.

Amit tudok: Smoby-Berchet Tricikli Be Fun nem kellene, mert műanyag a kereke és nagyon hangos, ellenben a chipilinoval, a bnőmnek smoby van és megbánta hogy megvette 18 ezerért.

2012. ápr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

:-D Én is ma rendeltem a chipolinót! Akciós is és postaköltség sincs...de nem csak emiatt.

Kiváncsi leszek én is rá, remélem jó lesz!

2012. ápr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Off!


Hol akciós? Mennyiért? Leírnátok, hogy milyen?

Elnézést, de én is triciklit keresek a kislányomnak...

2012. ápr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok: Szia, itt a link.

[link]


Korlázotott számban van, én azért iparkodtam megrendelni. Van máshol is, de néhol van postaköltség, és nekem szempont volt, hogy ne legyen:) Mondjuk van ahol csak egy ezres, de így jobban esik, hogy milyen sokat spórolam és még pstkség sincs:-)

2012. ápr. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megint én, nem is onnan rendeltem amit belinkeltem, hanem innen, de a bicikli ugyanaz.

[link]

2012. ápr. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Meg is jött. Na összetakarítom a lakást, aztán összeszerelem, és elmondom milyen :-)

Ha felébredt a lurkó akkor ki is próbáljuk:-))

2012. ápr. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi, majd mindenképp írd meg!


És ilyet nem láttatok brendonon kívül vhol?



[link]

2012. ápr. 19. 09:25
 8/8 anonim ***** válasza:

Összeszereltem, nagyon egyszerű volt. Kipróbáltuk, a fiúcska nagyon élvezte, kicsit furcsa volt neki a babakocsi kényelme után, de élvezte nagyon :-) Elég jó strapabírónak tűnik, bár egyedül nem hagynám benne, mert nekem nem tűnik túl stabilnak.

Nyilván nem lehet összehasonlítani egy 50 ezres triciklivel, de szerintem a kategórájának megfelel.

2012. ápr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!