Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek nincs fürdőkádjuk...

Akiknek nincs fürdőkádjuk azok, hogy oldják meg a fürdetést? Nekünk nincs, csak zuhanyfülke, eddig a baba kiskádban fürdött a szobájában. De lassan kinövi a kádat, nyáron már nem fogjuk tudni beletenni, pedig a legnagyobb méretű kiskádunk van.

Figyelt kérdés
Hogyan csináljátok? Csak beállítjátok vagy beteszitek a tus alá és kész? Ott játszani sem tud...ücsörögni sem.

2012. ápr. 18. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos tudsz venni valahol egy nagyobb lavórt vagy műanyag kádat. Nekünk akkora műanyag kádunk volt, hogy 8 évesen is simán belefértem.:D
2012. ápr. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mély zuhanytálcát vettünk, kb 20 centi magas a pereme, abban ül :)
2012. ápr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nekünk van kädunk de ismeröseim ilyet hasznälnak!Igy tud a baba jätszani!

2012. ápr. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2éves volt a kislányom, mikor sérvvel műtötték. Utána mondták, hogy nem érheti sok víz a kötését, így nem szabad 3 hétig kádban fürdetni. Ekkor tértünk át a zuhanyzásra. Semmi gond nem volt vele. Beállítottam neki a vízhőfokot, segítettem neki mosakodni, ő pedig élvezte, hogy vereti magát a vízzel :D Nagyon jól elszórakozott azzal, hogy hol engem, hol a csempét, hol sajátmagát vízezte össze:D
2012. ápr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Zuhanytálca kilőve, ugyanis épített a zuhanykabin.

Nagyobb kiskád kilőve, ugyanis én sehol nem találtam ettől nagyobb kádat. És ez is egy ősrégi kiskád, mindenki kiröhögött amikor megtaláltam, hogy ma már divatos, formázott stb kiskádak vannak. Van olyanunk is, abba már 6 hónaposan nem fért bele.

Kedves utolsó, és nem volt reklamáció a zuhanyozás miatt? Mondjuk nekünk nem nagyon pancsikolós a gyerek, szóval lehet, hogy nem is viselné meg annyira a váltás.

2012. ápr. 18. 19:03
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A fiam kb. 2 éves koráig még nagyjából belefért a kiskádba. Utána áttértünk a zuhanyozásra, eleinte együtt tusoltam vele, aztán már csak ő állt a kabinban, letusoltam és kész. Ez van, néha nekem hiányzik, hogy belefeküdhessek egy kád vízbe, neki nem, ő ezt szokta meg.
2012. ápr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézz szét műanyagos boltokban, ott tuti találsz nagyobb műanyag tálat, és abba tudod fürdetni, vagy...vegyél neki egy ilyet, ezt be tudod neki tenni a zuhanyba, és üéni is tud bele, minden hipermarketban tudsz venni, 2-3000 ft körül van:

[link]

nem magas, de pont jó pancsolni benne.

2012. ápr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
4. vagyok. Nem volt :) Úgy adagoltuk be neki, hogy nem kell félni a műtéttől, ezt már sok kislánynak csinálták, és az ilyen nagy lányok, mint te, már nem félnek, nem sírnak. És ha hazamegyünk, akkor te is úgy fogsz fürödni mint a nagylányok. :D Jó sokszor mondogattuk, hogy csak a kislányok pancsolnak órákig a kádba. Mondogattuk, hogy milyen izgis lesz, hogy ő foghatja a zuhanyrózsát és ő veret a vízzel. Egykétszer volt hiszti a kádért, de ilyenkor eltereltük a figyelmét, és általában elfelejtette :D
2012. ápr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
gyerekmedence,amiben a kertben is fürdenek szerintem tökéletes:)hasonló helyzetben vagyunk.Most kötöztünk ,és itt nincs kád,a 2,5 éves tusol,nem hiányolja a kádat, a 9 hós kiskádban van...
2012. ápr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy egyszerű felfújható kismedencét és tedd be a kabinba,kár lenne őt megfosztani az esti nagy pancsizásoktól és egy gyors tussal letudni a fürdést.


[link]

[link]

[link]

[link]

2012. ápr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!