Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bejött valakinek az "apuka...

Bejött valakinek az "apuka járkál be éjszaka" módszer?

Figyelt kérdés
nagyon kivagyok, nem bírom már, félek hogy az egészségem rovására megy, kimerültem, kész vagyok.Éjszaka jobb esetben 8szor rossz esetben 24szer kelünk...Védőnő mondta hogy prbáljuk ki mert működik,hogy 2-3 éjszaka csak apuka megy be, én meg max egyser hajnalban 4-5 felé hogy szopizzon(8hós, nem hiszem hogy éhes amúgy, mert épphogy elindul a tej kiköpi a cicim)

2012. ápr. 18. 14:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nálunk igaz nem éjjel mert akkor én kelek apa meg sem hallja hanem az altatásnál napközben az van ha apa altatja sokkal gyorsabban elalszik amikor én akkor meg folyton jönne mászna rám játszani.Este ha elalvás után megébred akkor is apa megy be mert ha én mennék akkor abból nem lenne visszaalvás szóval szerintem ebben van valami.
2012. ápr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nálunk igen. Amikor már nem tudtam szoptatni a férjem kelt fel hozzá, mert én fizikailag képtelen voltam. Egyszerűen nem ébredtem fel, hiába ordított a kicsi a fejemtől 1 m-re. Nem vagyok rá büszke, de akkor már a végkimerülés határán voltam. Próbáljátok ki, mindjárt itt a hétvége, és a férjed sem lesz olyan a munkahelyén mint a mosogatórongy! :)Neked is kijár egy kis éjszakai pihenés!
2012. ápr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom,mennyi idős a picur,de ha nem éhes,talán fogzik?Vagy mindig ilyen gyakran kelt éjszaka?Nyugtalan,sír?Amúgy persze,menjen apuka mindenképp,kicsit hadd pihenjél!Ha úgysem eszik,ő is meg tudja nyugtatni.Ismerek olyat,ahol bár már másfél éves a baba,de mivel sokszor felébred,az éjszakázást apuka bevállalta.Náluk bejött!
2012. ápr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

HMMMMM


még ebbe soha nem gondoltam bele, de nálunk apuka hétvégente szokta az éjszakai müszakot átvenni. ami érdekes, hogy mindig szidom hogy vagy egyszer sem vagy max 1x kell bemennie és többet nem, hogy nem ér hogy ilyen szerencsés. De akkor lehet van benne valami. Lányomnak a cumi kell, de sokszor az sem, csak hogy bemenyjek és betakrjam.

Ma pl 4-kor kelt (már 3x-ra), mikor apap wc-re menet gyorsan bement hozzá. többet nem kelt.


szóval mi kipróbáljuk.

2012. ápr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
0%
Persze, hogy bejön! Annak az anyukának, aki végre kitudja pihenni magát! Igenis vegye ki a részét a nem alvós korszakból az apuka is, ha már olyan szépen aktívan közreműködött a családtervezésben!
2012. ápr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is hatásos lehet ez a módszer.

Nálunk fordítva van amúgy. Ha párom megy be, akkor lányom "kihasználja" őt és játszani akar, meg nyöszörög neki, én meg csak bemegyek és pikk-pakk elalszik a gyerkőc. :) Szóval szerintem az "éjszakai szülőváltogatás" hatásos!


Ezt meg olvasd el, hátha babádnál bejön:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2012. ápr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

na akkor ráveszem...csak az abaj hogy énúgyis felkelk őt felkelteni mert ő nem hallja meg akárhogy üvölt...de legalább nem kell kikelnem az ágyból


8hós amúgy, és 2 hós kora óta ez van...

2012. ápr. 18. 14:26
 8/17 anonim ***** válasza:

Nálunk nem jött be, a kisfiam éjjel csak engem akart. És akar a mai napig. Más másfél éves múlt, de most hogy már beszél éjjel egyenesen kiabál, ha nem én megyek hogy "anyaaaa anyaaa".

De ismerősünknél meg apuka mászkál kezdetektől, ő altat minden este és minden éjjel ő kel a kicsihez. Ott a gyerek így szokta meg, hogy esti elalvástól reggelig apuka van és kész.

2012. ápr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nálunk két hete apa éjszakázik. Nálunk mükszik. Egyre kevesebbet kel. Előtte félóránként cicizett. Most 2-3- szor kel. Apa teáztatja és 5-6 fele kap szopit.
2012. ápr. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér hogy apuka mászkál át, bár nem tudom átérezni itt nagyon sok anyuka helyzetét mert a lányom 3 hetes kora óta átalusza az éjszakát este9 kor kajci reggel fél 8, 8 ig alvás van. én nem tudom nagyon nagy szerencsém van a lányommal, 10 hós kint van már neki 4 foga most látom már hogy jön az 5. ik és mntha meg sem érezné
2012. ápr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!