Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Viburcol kúp vagy chamomilla...

Viburcol kúp vagy chamomilla ch5 a hatásosabb?

Figyelt kérdés
3hós a kislányom 1hete folyamatosan nyügös ha fent van mostanra már aludni is elég nyugtalanul alszik..folyton nyögdécsel sir majd ordit..a 3órás evésekből sokszor csak 2 2és fél óra sikerül..igy a napi 5éveséből 6 7 lett..éjjel 2 3nál nem elöbb nem tudom lerakni..
2012. ápr. 19. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Chamomilla vulgaris ch 15 szerintem jobb!Nálunk a kúp egyántalán nem hatott sőt!
2012. ápr. 19. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez babafüggő, nálunk a kúptól úgy aludt mindkét gyerek, hogy még moccanni se nagyon moccantak egész éjjel. Próbáld ki mindkettőt, a saját tapasztalat a legjobb!
2012. ápr. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

chamomilla ch 15 először, mivel pici, először csak napi 2x2-3 golyócskát oldj fel neki pici babavízben és azt elkortyolgathatja. Ha nem hat,akkor lehet napi 2x5 golyócska.


a viburcol is jó,de ott is oda kel figyelni a +/- fél óra nem evés, nem ivásra.


Az nem olyan nagy baj, hogy többet eszik nap közben, mert 3 hósan fejlődési ugrásban van, törvényszerű, hogy többet kér enni.

2012. ápr. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm nekem a ch5 ajánlották más anyukák én is azt hittem hogy az a kisebb enyhébb vagy nem? arról is olvastam hogy mogzásfejlődéskor is van ilyen nyügösség..most kezdene forgolódni..és nem baj nekem hogy sokat eszik..csak enné meg egyszerre a többet ne többször keveseket:S
2012. ápr. 19. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!