Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor ébred fél éves...

Hányszor ébred fél éves babátok éjszaka?

Figyelt kérdés
Fiam éhség miatt már jó rég óta nem kel (kb. 2 hós kora óta nem szopizik éjszaka) viszont átaludt éjszakánk nem sok volt. 1-2-szer mindig kelni kell hozzá, van, hogy csak felsír, de van, hogy felkel éjszaka játszani, olyankor elég nehéz újra megnyugtatni és elaltatni. Másoknál is így van és vajon mikor fogja ténylegesen is átaludni az éjszakát?

2012. ápr. 19. 07:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam ugyan még csak 5 hónapos, de még kel enni, olyan hajnali 3-4 között. Van olyan éjszakánk, mint a mai, hogy hajnali 4-ig meg se nyekkent. Akkor megitta a tápszerét és aludt is tovább. De mostanában egyre gyakoribb, hogy 2-3-szor be kell menni hozzá, mert sírdogál. Olyankor elég ha odaadom neki a cumit és alszik is tovább. Szerintem ez még sokáig így lesz, mi se alszunk egyformán minden éjszaka. Mondjuk játszani még nem kelt fel sose, ezzel nem tudom mit lehet kezdeni, talán lesz aki tud ebben segíteni. Addig is kitartást:)
2012. ápr. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Márómnak vasárnap lesz a félszülinapja, ő kb 2 hete így kel éjszaka: fél 2körül, utána 5körül, mindkétszer cicizik és alszik tovább. remélem már nem kel többször,:)
2012. ápr. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 1 éves fiúcskám van,

és ö 1szer kel még midig éjjel, mert éhes lesz.


Szerintem azért van, mert gyorsan nő, és most kezdett el járni. Szinte egész nap talpon van, imád sétálni, virágot szedni, és fűszálakat tépkedni :)

kitartás! :)

2012. ápr. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
6.5 hónapos a lányom és ha nem fogzik, akkor 8-tól 4 fél 5-ig alszik. Ekkor reggelezik, mert utána csak 9 körül éhezik meg. Ha fogzik, akkor kétszer is felkel, de nem eszik már.
2012. ápr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

6 hetes korától végig alussza az éjszakát.

Néhányszor előfordult ébredés (gondolom rossz álom vagy fogzás miatt) de nem rendszeresen.

2 éves

2012. ápr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

8X

Én nyertem :-)

2012. ápr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
babam 6 honapos,4 honapos koraig ATALUDTA AZ EJSZAKAKAT,sokat evett napkozben,azt mondjak azert,viszont 4 honapos koratol felkel 1-2 szer enni ejjel,amint megetetem,tapszeres,azonnal alszik tovabb...erdekes,nalunk rosszabbodott a helyzet alvasilag,ahogy novoget annal kevesebb,pl.napkozben is CSAK 2x30-40 percet ALSZIK CSAK,mindig sirva ebred,de CSAK NAPPAL.3 HONAPOS KORAIG MEG SZINTE EGESZ NAP CSAK ALUDT...BARATNOM KISFIA 3 szor kel,de o a kezdetektol felkelt tobbszor.
2012. ápr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!