Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos gyereknek hányszor...

4 hónapos gyereknek hányszor kell enni egy nap? Az enyém 3 óránként eszik, napi 5-ször, mert éjszaka alszik, nem kel fel enni.180ml- t eszik alkalmanként. Túletetem?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Az enyém is kb. így evett, csak ő még éjszakai is evett 1-2x. Igaz, a ml-ben nem vagyok biztos, mert anyatejes volt :-)
2011. nov. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Milupa tápszerünk van, és azon 3-4hónapos korában 150ml vizhez kell adni a tápszert kb. 170ml lesz belőle. 3óránként 5x eszik az jó.
2011. nov. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4,5 hónapos 3 óránként eszik 200ml-t este 7-kor 210ml-t de este nem kell végig alussza az éjszakát.
2011. nov. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Az utóbbi két nap kétszer kérdezték meg, hány óránként eszik. (3) Erre jött a válasz: "Még mindig??"


Ezért kérdeztem. Az én kicsim is Milupa Milumil-t eszik,180ml víz +6 kanál, napi 5-ször.


Én sem gondolom soknak.

Dehát a napi 5-szöri étkezés kell, a felnőttek is így esznek. Reggeli, tízórai, ebéd, uzsi, vacsora.


A hozzátáplálásnál is meg kell hagyni az 5 étkezést.

2011. nov. 9. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!