Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányom 9 hónapos, koszmó...

Lányom 9 hónapos, koszmó probléma?

Figyelt kérdés
Amikor pici volt, koszmósodott a fejbőre. Babé koszmó elleni sampont használtam, amit először abbahagytam kb.4 hónapos korában, de újra előjött. Most megint abbahagytam, remélvén hogy már ilyen idős korban nem jön elő, de mégis. Szerintetek mit csináljak? Térjek vissza a babéra?
2012. ápr. 19. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, az legalább leviszi, nem kell olajozni, kapargatni. Amíg nincs nagy haja, nem erősödik, sűrűsödik, addig lányomnak is gyakran előjött. érdemes naponta baba kefével átfésülni kefélni a fejèt, haját, még ha kopasz is!
2012. ápr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 19 hónapos, nagy hajú, és erős is, de mi még mindíg küzdünk vele. Elmúlik-előjön-elmúlik-előjön... Babé, mindenféle olaj stb... ellenére.
2012. ápr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kislányomnál Koszmóval majdnem 3 éves koráig küzdöttünk..most a fiam 5 hós,már csak pár apró kis foltban van a fején pedig csak havonta 1x olajozom..
2012. ápr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekunk kb.2 het alatt helyre jott:baba olaj,napi tobbszor atfesultem
2012. ápr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én babám 2és fél hónapos, nagyon durva koszmója volt be is volt alatta gyulladva. Számunkra a megoldás a kókuszvaj volt, nagyon szépen felpuhította és finom dörzsölésre le is jött, nem kell lemosni, naponta 2szer kenegetem neki mert vitaminokban gazdag és teljesen natur a netröl rendeltem és az ára sem sok. Azóta gyönyörü a fejecskéje!!! Babydream-es sampont használok semmi mást, ami viszketés ellen van.
2012. ápr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szió,

sajna sok esetben egy csomó szert végig kell próbálni, mire megtaláljuk a leghatásosabbat...

Én is végigszenvedtem anno, de most a 2. bébinél már okosabb voltam.

Frezydermes koszmó elleni olajat vettem, és azzal kezeltem a gyerek fejét, nagyon durván volt koszmós.

Kb 4 alkalom után nyoma sem volt, nem is jött vissza.

Akiknek ajánlottam, mindenkinél bevált.

Hozzáteszem, nem kellett kaparászni a kis fejét, mert annyira hatékony, h hajmosáskor szépen lejött.


MindenNőnek oldalon találjátok, és érdemes rákeresni, mert sokszor van rá akció.

2012. ápr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!