Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a borostyán...

Mi a véleményetek a borostyán láncról? Esetleg tapasztalatok? Tudtok olyan oldalt ajánlani ahol jó árban van?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Itt már sok ilyen kérdés volt, én nem használnám semmi pénzért, mert már halt meg miatta ismerös gyerek.
2012. ápr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
számomra is érthetetlen, miért tesz pár szülő NYAKLÁNCot a gyerekére, mikor az fulladást okozhat!!!
2012. ápr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

Nem látom értelmét. Bár nem nagyon ismerem mire jó, de úgy tudom állandóan a gyereken kell, hogy legyen. Hát, nekem sajnos nincsen 8 kezem és 2 bejárónőm, hogy egész álló nap csak a gyerek mozdulatait figyeljem (Pedig én nem vagyok egy szívbajos, a házimunka megvár, a gyereknevelés nem), így nem tenném ki fulladás veszélynek. 5 hónapos a babám de annyira aktív, hogy szerintem 3 percen belül megfojtaná magát akár látom, akár nem :/

Különben is én inkább szkeptikus ember vagyok és nem hiszek a "hókuszpókuszokban." :)

2012. ápr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
57%
Vizsgálták már tudományosan, és semmi hatása nincsen - nem is lehet, elvégre milyen hatóanyag jönne ki a bőrön keresztül (!) a borostyánból??? Nekem se olyan tündibündi gyerekeim vannak, akik megtűrték volna magukon :D Arra jó, hogy anyuka elhiszi, most aztán tett valami okosat a fogzásért...
2012. ápr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mivel ártani nem árt, úgy voltam vele, miért ne? rövid lánc, éjszakára levesszük, 9foga van kint, ebből 4 őrlő is kibújt és az állítólag nagyon megkínozza a babákat, a lányom 1-2 nap nyűgösséggel túlélte az egészet, szóval én "hiszek" benne, persze lehet hogy ő ilyen jó fájdalomtűrő, ez kideríthetetlen. Inkább ezt választom, mint fájdalomcsillapítókkal telenyomni a gyereket. Nem szerettem volna senkit megbántani az ellenvéleményemmel.
2012. ápr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, engem ugyan nem bántottál meg. :D Az én kisfiamnak 2 foga van már alul egy hang nélkül jöttek ki, pedig semmilyen csodaszert nem használok. :) Ha fájna neki, akkor sem tömném tele gyógyszerekkel.

Persze, ha valaki hisz a nyakláncban és nem majrézik a fulladástól, ahogyan én, hát nyugodtam használja. :)

2012. ápr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem bántasz meg senkit :) Én a 3. válaszoló vagyok. Lányom 8 hónapos, 8 foga van, sose adtam neki semmit fogzásra. Ha lenne rajta nyaklánc, tuti azt mondanám, attól ilyen jó a dolog.

Fiamnak is kibújt lánc nélkül, és gond nélkül mind a 20 :) Hisztisebb szokott olyankor lenni, de most is hisztis, úgyhogy lehet, hogy csak ráfogtam, hogy a fogától van :D


Igazából asszem akkor próbálnám ki a láncot, ha láthatóan szenvedne a fogaival. Talán akkor megnézném, hogy változik-e a helyzet borostyánlánccal vagy sem.

2012. ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, 4. válaszoló voltam, nem 3.
2012. ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A borostyán gyanta a gyanta erős allergén(felnőtteknél is), ezért lakkozottak a kövek, hogy ne érintkezzenek a bőrrel. A szülőknek meg beadják, hogy a bőrrel érintkezve illóolajok szabadulnak fel belőle. Emberek, gondolkodjatok!

A lányom 2 éves, úgy jöttek ki a fogai, hogy észre sem vettük szinte, pedig semmit sem kapott.

2012. ápr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 krisztivan ***** válasza:
Kisfiamnak kb.4 hónapos kora óta a nyakában van.Nem fullad meg tőle és még csak nem is zavarja.Megszokta.Mindig az első fogakkal voltunk gandban a többi kijött simán.Értem ezt úgy hogy az első metszőfog az első rágófog.Most egyszerre növeszti a négy szemfogát.Nem változik a viselkedése.Eddig sem szeretett aludni s ezután sem az lesz a kedvence.Mivel már régóta rajta van ezért nem tudom neked megmondani hogy mi lett volna ha nincs rajta.Nekünk akkor segített és mivel jól is áll neki így nem sajnáltam rá a pénzt.
2012. ápr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!