Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik használjátok a borostyán...

Akik használjátok a borostyán nyakláncot fogzáskor babátoknak, mik a tapasztalatok és mennyi idős korától kezdtétek használni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi kb. 3 hete használjuk, most lesz 8 hónapos a csajszi.

Még nincs foga, pedig már vagy 4 hónapja duzzadt az ínye.

Szerintem használ, azóta jobban alszik napközben is!

2010. nov. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most 6,5 hós!3 hónapos kora óta rajta van!Még nincs fogunk úgyhogy abba még nemtudok nyilatkozni,de az biztos,hogy azóta jobb az alvása éjjel is és nappal is!Én innen rendeltem:

[link]

2010. nov. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Én a borostyanbolt.hu-n rendeltem.

Ott olcsóbbak és rövidebbek a láncok, mint a másikon.

A választék is nagyobb. Nézd meg!

2010. nov. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A lányom 8.5 hónapos, 2 hónapos korától van lánca. Már van két foga, azok úgy jöttek ki, hogy észre sem vettük. Egyszer hallottuk, hogy koppan. Az alvással sincs gond, éjjel 12 órát alszik egyhuzamban. Hogy a láncnak köszönhetjük-e vagy sem azt nem tudom, de ez nem is fog kiderülni. Mindenesetre én hiszem, hogy segít valamennyit. Egyébként szerintem érdemes minél hamarabb berakni a nyakába, hogy megszokja. Ha nagyobb korában kapja meg, esetleg piszkálhatja, mert érdekesnek találja mivel eddig nem volt ott. A lányom nem nyúl hozzá, már annyira megszokta, hogy ott van.
2010. nov. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A lányom 11 hónapo kora óta hord borostyán nyakláncot, kb 20 perc alatt szokta meg, egy évesen jött ki az első foga, különösebb cirkusz nélkül... na most megjegyzem, hogy az én kis drágám négyesével növeszti őket :D

nem tudom, hogy a nyaklánc ennyire jó-e, de csak pár éjjel kellett nurofent adnom neki, különben jól alszik, 12 órát éjjel egyhuzamban...

2010. nov. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 4,5 hónapos korában vettem neki a borostyanlanc.hu-ról, itt olvastam róla, hogy használhat. Na akkor rendeltem meg, amikor a homeo-s kúp és bogyók ellenére visított már éjszaka. Nekünk nagyon bevált, semmilyen gyógyszertári szert nem használunk, már 4 foga van a drágámnak. Az tény, hogy kb. 70%-kal kevesebb nyál folyt a szájából a lánc felrakása után, de a fogacskák is gond nélkül jöttek ki. Viszont ajánlottam két ismerős anyukának, ők is vettek, de nekik nem használt, egyik babának sincs még foga, egyikük már nem is használja a láncot. Próba szerencse, hogy a babádnak használ-e.
2010. nov. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

na most ha a babának MÉG nincs foga, honnan tudja az anyuka, hogy nem használ ? vagy olyan beleérző képessége van, hogy képes érezni azt amit a gyereke ? :D

ha valaki NEM akar valamiben hinni, akkor teljesen felesleges győzködni. Én sem hiszek az elektromosságban, aztán nélkülem is müxik :D

2010. dec. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
pont ezt akartam én is kérdezni,ha még nincs foga a babának miért vette le azzal a céllal,hogy nem használ????
2010. dec. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Aki hisz benne,annak használ.

Aki állandóan rajta hagyja a babáján,az honnan tudja,hogy anélkül hogy viselkedne a baba?

2011. nov. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!