Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mivel lehet...

Szerintetek mivel lehet helyettesíteni a baba túrótortájába a zselatint? Ehet azt egyátalán? Nem hiszem. De hogy áll akkor meg a szülinapi torta

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy éves? A zselatin szerintem ártalmatlan.

Nekem a túrót kellene "helyettesítenem", mert tejfehérje allergiás.

De milyen receptet használsz? Mert lehet, hogy kihagyható lenne.

2012. ápr. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyan sült túró - torták, amibe nem kell zselatin. Laposak ugyan, de finomak:)
2012. ápr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, miből vetted észre hogy tejfehérje allergiás a babád? Én is gyanakszom a túróra, már 2x bukott aznap mikor sok túrós kaját evett, de amikor először kóstoltuk semmi baja nem volt a kislányomnak.
2012. ápr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha jol tudom patikaban arulnak még zselatint, azt hasznald attol nem lesz baj, az allati eredetu, de tisztitott, ha evett hust es nem volt gond belole akkor ettol sem lesz

az uzletiekbe kevernek mast is, tartositoszert meg egyebet, azt nem biztos hogy hasznalnam


amugy el nem hinnetek mikre hasznaltak regen, talan meg ma is nagyon ritkan a patikai zselatint

2012. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
na mire? :) köszönöm a tanácsokat,sztem simán csak kihagyom,aztán lesz ami lesz...
2012. ápr. 19. 22:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Én az egy évesnek rizstortát csináltam:)

Beletűztem egy gyertyát a kis csinos tortácskába. Nem tiltakozott a gyermek az állag miatt, kanállal megette.

A vendégsereg meg a csokitortát.

2012. ápr. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
már túl vagyunk rajta:) túrós,tejszínes torta volt zselatn nélkül,behütve.nagyon édesen letámadta:) ízlett neki,kézzel is ehette:)
2012. ápr. 20. 19:01
 8/8 anonim ***** válasza:
huvelygolyokat csinaltak belole
2012. ápr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!