Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki együtt alszik a babájával,...

Aki együtt alszik a babájával, korán este lefekszik?

Figyelt kérdés

Sok anyuka együtt alszik a babájával. Ezek az anyukák ilyenkor mondjuk este 8-kor már ugyanúgy pizsiben együtt fekszenek be a gyerekkel az ágyba?

Ha elalszik a baba, ott merik hagyni egyedül?



2012. ápr. 19. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

Én otthagyom egyedül a szobájában, amikor elaludt. Aztán, ha az éjszaka közepén felkel, áthozom a mi ágyunkba.


Némileg gúnyosnak érzem a kérdést.

2012. ápr. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
9-kor altatom el.Aztán én még felkelek ha nem vagyok túl fáradt.
2012. ápr. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Akkor nagyon rosszul érzed, mégis mi volt a gúnyos?

Engem érdekel, mert a kislányom eddig elaludt a saját ágyában, de most annyira anyás lett, sétálgatni nem kellemes vele, így volt, hogy magam mellé vettem. Csak ő általában már este 8 körül nagyon álmos, én akkor még sehol nem tartok, se fürdés, se házimunka, ezért kérdezek tapasztaltabb anyukákat, ki hogy alszik együtt a gyerekkel.

2012. ápr. 19. 22:43
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Én csak akkor alszok vele együtt ha a férjem éjszakás!!8 hónapos a babám és én úgy szoktam megoldani hogy ha esti szopizáskor elalszik akkor beteszem a kiságyába és amikor én is aludni akarok akkor oda hozom az ágyba!!Vagy a másik variáció ha nem alszik el szopizás közben akkor odarakom az ágyamba és oda fekszek mellé míg el nem alszik utána meg körbe pakolom hatalmas párnákkal hogy ne tudjon legurulni!!
2012. ápr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Nem. Ő olyan 9 körül alszik el, én éjfél körül fekszem le.

Körbepakolom paplannal, párnával, hogy le ne guruljon.

2012. ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

És amikor felkel a baba, nem rémül meg nagyon, hogy nem vagytok ott mellette?

Mert azt olvastam, hogy a gyerekben tudatosítani kell, hogy csak addig vagyunk mellette maximum, amíg elalszik, mert ha nem, felkel és nem lát ott minket, félni fog elaludni, ráadásul a bizalmát is elveszíthetjük.

2012. ápr. 19. 22:53
 7/12 anonim ***** válasza:
59%
22.44-es vagyok nekem olyan fél 9-9 körül alszik el a babám és én 11-körül szoktam oda feküdni hozzá,hát nekem a 8 hónap alatt egyszer se kelt fel abban a 2-2,5órában!!!állítólag éjfélig alszanak a babák a legmélyebben utána már jobban felkelnek hát nálunk ez tényleg így van!!!
2012. ápr. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2012. ápr. 19. 23:06
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Kisfiam 21.30-22-kor alszik el,mi 23 körül bújunk mellé.2 hónapos kora óta velünk alszik,még "pici" volt körbepárnáztam,ma már nem kell mert lebír jönni az ágyról,még soha nem esett le.Ha esetleg felsír,odabújok,cumit a szájba,pici simogatás,betakarom és már szunyál is tovább :)
2012. ápr. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kislányom cicin alzik el 9 kor én még utáána takaritani felkelek,ge oda tolom a kiságyat az ágy mellé nehog leguruljon.Én kb..éjfélkor fekszem le mellé apával.
2012. ápr. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!