Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már teljesen ki van váltva...

Ha már teljesen ki van váltva az étkezés hogy kóstoltattok új dolgot?

Figyelt kérdés
Mert az új dolgokat fokozatosan szabad adni, nem kaphat rögtön akkora mennyiséget amennyit meg tud enni. Ilyenkor hogy vezettek be új gyümölcsöt vagy főzeléket? Teljesen más időben- mint amikor a kiváltott étkezés van- megkostoltattok vele egy keveset?
2012. ápr. 20. 07:51
 1/2 anonim ***** válasza:
A meglévő,megszokott ízhez keverek egy újat. Pl. ki van váltva az ebéd főzelékkel, akkor a megszokott főzelékébe egy-két kanállal teszel az újdonságból,hogy szokja az ízt. Én brokkoli-krumpli főzeléket csináltam és reszeltem bele egy kis sajtot. Tehát van benne újdonság. Vagy a leturmixolt banánhoz teszel egy-két szem meggyet. A kiváltott étkezés előtt adj neki pár falatot az újdonságból,mert akkor még éhes,és utána mehet rá a megszokott kaja. Remélem érthető. Én pl. a héten tízórai előtt adtam a babónak egy pici falat túró rudi belsejét.
2012. ápr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2féleképpen csináltam, mikor hogy.

vagy 10órai előtt kapta a 2-4 kiskanál új ízt majd a megszokott gyümit, vagy belekevertem azt a 2-4 kiskanál új ízt a 10óraiba :)


egyébként nem kell főzeléket kóstoltatni, az összetevőt kell, azt meg simán beleteheted a gyümölcsbe, most egy adag kekszes almában 2 kiskanál sütőtök nem igen érződik, nem rontja el, de ha allergiás az így is kiderül

2012. ápr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!