Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ülésbe húzás, és maga a...

Ülésbe húzás, és maga a Katona módszer miért lehet káros ha otthon anyuka tornásztatja a babát?

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja járunk gyógytornára hypotia miatt. Azelőtt is rendszeresen ülésbe húztam a kisfiamat, mert kellett. Viszont több kérdésnél is olvastam itt, hogy anyuka sok kárt tehet a babának ha tornásztatja. Miért? Amúgy nekem is furcsa hogy amit évekig tanul a konduktor azt én otthon képzetlenül megcsinálhatom, de naponta nem tudunk menni tornára. Megijedtem hogy árthatok a babámnak :(
2012. ápr. 20. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
attól függ ki mondja. ha az ellentábor( Dévényék) akkor ne csodálkozz rajta. szerintem mindkettő jó módszer,mi Dévényre járunk,de amikor szükségét láttam,mint gyógytornász,akkor otthon Katonáztunk is,utólag bánom,hogy csak ilyen keveset
2012. ápr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%

Szia,

mi tornára járunk és nekünk is javasolta a felhúzást. Első pár alkalommal nem értette a kicsim, hogy mit akarok tőle, de most ( 2 hét után) alig húzom, szinte csak fogom. Remekül fejleszti az izmokat. Sőt olyat is csinálok, hogy csak az egyik kezénél "húzom". Minden gyakorlatot a gyógytornász "tanácsára" csinálok.

Nekem az lenne a kérdésem, hogy milyen az a Katona módszer??? (A Dévényt ismerem, de nekünk szerencsére nem kell.)

2012. ápr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elemi reflexekre épülő neurohabitációs terápia. elemi mozgásmintákat gyakoroltatva fejleszt,hoz létre agyi neuronkapcsolatokat,erősíti az izmokat...kicsit brutálnak néz ki,én óckodtam tőle,de jó lett volna,mert a nyakizmai még mindíg nem elég erősek,de egy éves kor után már nem nagyon működik
2012. ápr. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!