Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szellemidézésel egy modszer...

Szellemidézésel egy modszer amit lehet otthon egyedül csinálni? De ne hülyeséget irjatok se azt se hogy ne csináljam!

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de erre mást nem lehet írni! Ha nem akarsz magadnak igazán nagy bajt okozni, akkor ne vágj bele egyedül, tényleg veszélyes. Személyes tapasztalatból írom!

Egyébként, ha tényleg mindenképpen létszükségleted hogy ilyesmit csinálj, akkor az ingát ajánlom. Ez jóval biztonságosabb, egyedül is tudod csinálni, és sokkal egyszerűbb, mint bármilyen idézés. Ráadásul egyértelműbb válaszokat kapsz.

2012. márc. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ABC-vel. Könnyű, egyszerű és nem olyan vészes. De csak akkor vágj bele ha biztos vagy benne, hogy ha rosszra fordul a helyzet, visszatudod csinálni.

Bővebb információért írj üzenetet! :)

2012. jún. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gabriel777 válasza:

Ha azt gondoljátok, hogy a kérdésre a felelet csak játék, akkor nagyon nagyot tévedtek!!!

Maga a kérdés, viszont jó,de veszélyes rá megfelelni.

Ugyanis, a felelet: JÉZUS KRISZTUS, a BIBLIA OLVASÁS (Károli Gáspár féle Biblia), IMÁDKOZÁS

A Biblia azt írja: Máté evangéliuma 3/2; Térjetek meg, mert elközelített a mennyeknek országa.

Máté evangéliuma 10/7-8; Elmenvén pedig prédikáljátok, mondván: elközelített a mennyeknek országa.

Betegeket gyógyítsatok poklosokat tisztítsatok, halottakat támasszatok ördögöket

(gonosz szellemeket, mert vannak jó szellemek is) űzzetek.

Máté evangéliuma 12/28-29 Ha pedig én Istennek Szelleme által(Szent Szellem, a jó szellem,akit a hívők keresztség{IMA}által vesznek,

vagyis nem mindenkiben van, csak hívőben, aki megtért s megkeresztelkedett vízben, s Szent Szellemben)

űzöm ki a démonokat,(ördögöket)akkor kétség nélkül elérkezett hozzátok az Istennek országa.

Avagy mimódon mehet be valaki a hatalmasna (ördögnek) házába és rabolhatja el annak kincseit, hanemha

előbb megkötözi a hatalmast és akkor rabolja ki annak házát? Jézus Krisztus nevében a hívő oldhat, és kötözhet.

Nemhívő esetében ez nem működik, mert Önmagát kötözheti meg még jobban, ami halálhoz is vezethet!!!

NEM JÁTÉK!!! EZÉRT TÉRJ MEG, AZ ÚR JÉZUS KRISZTUS NEVÉBEN,S ÜDVÖZÜLSZ, S MEGLESZ A HATALMAD

JÉZUS NEVÉBEN GONOSZ SZELLEMEK (DÉMONOK) ŰZÉSÉRE!!! NEM JÁTÉK!!!

Márk evangéliuma 1/15; Betölt az idő, és elközelített az Istennek országa; térjetek meg, és higyjetek az evangéliumban!

Márk evangéliuma 1/22-27;És elálmélkodának az Ő tanításán; mert úgy tanítja őket, mint akinek hatalma van,és nem úgy mint az írástudók.


Vala pedig azok zsinagógájában egy ember, a kiben tisztátalan lélek volt, és felkiálta,

És monda: Ah! mi dolgunk van nékünk veled, Názáreti Jézus? Azért jöttél-é, hogy elveszíts minket? Tudom, hogy ki vagy te: + az Istennek Szentje.


És megdorgálá őt Jézus, mondván: Némulj meg, és menj ki belőle.

És a tisztátalan lélek megszaggatá őt, és fenszóval kiáltva, kiméne belőle.


És mindnyájan elálmélkodának, annyira, hogy egymás között kérdezgeték, mondván: Mi ez? Micsoda új tudomány ez, hogy hatalommal parancsol a tisztátalan lelkeknek is, és engedelmeskednek néki?

Márk evangéliuma 6/13; És sok ördögöt űznek vala ki, és olajjal sok beteget megkennek és meggyógyítnak vala.

Márk evangéliuma 7/29-30;Erre monda néki: E beszédért, eredj el; az ördög kiment a te leányodból.

És haza menvén, úgy találá, hogy az ördög kiment, a leány pedig az ágyon feküvék.

Márk evangéliuma 9/14-29; És mikor a tanítványokhoz ment vala, nagy sokaságot láta körülöttök, és írástudókat, a kik azokkal versengenek vala.


És az egész sokaság meglátván őt, azonnal elálmélkodék, és hozzásietvén köszönté őt.

Ő pedig megkérdezé az írástudókat: Mit versengetek ezekkel?

És felelvén egy a sokaságból, monda: Mester, ide hoztam hozzád az én fiamat, a kiben néma lélek van.

És a hol csak előfogja, szaggatja őt; ő pedig tajtékot túr, a fogát csikorgatja, és elfonnyad. Mondám hát tanítványaidnak, hogy űzzék ki azt, de nem tudták.

Ő pedig felelvén néki, monda: Óh hitetlen nemzetség, meddig leszek még veletek? Meddig szenvedlek még titeket? Hozzátok őt hozzám.

És hozzá vivék azt; és mihelyt ő meglátta azt, a lélek azonnal szaggatá azt; és leesvén a földre, tajtékot túrván fetreng vala.

És megkérdezé az atyját: Mennyi ideje, hogy ez esett rajta? Az pedig monda: Gyermeksége óta.

És gyakorta veté őt tűzbe is, vízbe is, hogy elveszítse őt; de ha valamit tehetsz, légy segítségül nékünk, könyörülvén rajtunk.

Jézus pedig monda néki: Ha hiheted azt, minden lehetséges a hívőnek.


A gyermek atyja pedig azonnal kiáltván, könnyhullatással monda: Hiszek Uram! Légy segítségül az én hitetlenségemnek.

Jézus pedig mikor látta vala, hogy a sokaság még inkább összetódul, megdorgálá a tisztátalan lelket, mondván néki: Te néma és siket lélek, én parancsolom néked, menj ki belőle, és többé belé ne menj!

És kiáltás és erős szaggatás között kiméne; az pedig olyan lőn, mint egy halott, annyira, hogy sokan azt mondják vala, hogy meghalt.

Jézus pedig megfogván kezét, fölemelé; és az fölkele.

Mikor pedig bement vala a házba, tanítványai megkérdezék őt külön: Mi miért nem űzhettük ki azt?

Ő pedig monda nékik: Ez a faj semmivel sem űzhető ki, csupán könyörgéssel és bőjtöléssel.

János evangéliuma 18/37; Monda azért néki Pilátus: Király vagy-é hát te csakugyan? Felele Jézus: Te mondod, hogy én király vagyok. Én azért születtem, és azért jöttem e világra, hogy bizonyságot tegyek az igazságról. Mindaz, a ki az igazságból való, hallgat az én szómra.


MERT JÉZUS KRISZTUS MINDENBEN, AZ ÚT AZ ÉLET, AZ IGAZSÁG, NÉLKÜLE NE TÉGY SEMMIT, MERT MAGADRA HOZOL ÁTKOT! HIGYJ AZ EVANGÉLIUMBAN ÉS ÜDVÖZÜLSZ!!!

2012. dec. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A szellemidézés nagyon veszélyes! Voltak már olyanok akik magukon keresztül beszéltették a szellemeket akik

nem hittek benne és csak viccelődtek és a szellemek bosszúból az életükre rontottak voltak akik sikeres szellemidézést hajtottak végre,de nem tudták elküldeni őket!

Egy biztonságos módszer van a quija tábla! Keress rá és próbáld ki!

2013. márc. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A quija tábla sem biztonságos, ha nem tudod, hogyan kell használni. Attól, hogy utánaolvasgatsz az interneten, ahol mindenki azt ír, amit akar, és azt hiszed, te már profi vagy benne, sajnos még nem vagy az.

Sajnos ez az igazság, de a legtöbb ember úgyis csak a maga hibájából tanul.

2013. márc. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én már csak tudom hogyan kell használni hiszen ezoterikus lélekgyógyász vagyok (nem a tv-ben)!

Nem véletlenül ajánlottam a quija táblát mert ha nem azon keresztül próbálod, előtte meg kell tisztulnod egy lélek rituálén! Ez a rituálé azért szükséges hogy a szellemek ne ijedjenek meg a lelked tisztaságtalanságától és fejletlenségétől erős jellem és felkészültség kell a quija táblától eltérő módszerekre,hogy ne ijedjél meg a tükrös vagy a további szellemidézés módszerétől hizsen tényleg láthatsz egy alakot a sötét szobában ahol csak egy gyertyát szabad égetned vagy hármat ez a módszertől függ! Ezért mondom hogy én tudom a táblát használni és mindenki aki egy biztonságos könyvhöz vagy egy biztonságos internetes oldalhoz fordul! (ezoterikus antikváriumban annyi de annyi ilyen könyvet olvashatsz ami nagyon érdekes)!

2013. márc. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!