Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én babám van tele...

Csak az én babám van tele foltokkal? Tiszta kék-zöld.

Figyelt kérdés
10 hónapos, mászik, ül, feláll, bútoroknál lépeget. Állandóan kék-zöld-lila foltos, mert valahol mindig elesik, valamin átmászik, vagy valamibe beüti magát, pedig baba barát a szoba. Komolyan mondom, attól félek, azt gondolják az emberek, hogy verem, mert az arca is mindig foltos. Megkarmolja magát, vagy ilyesmi. Ez másnál is van, vagy csak az én fiam ilyen?
2012. ápr. 20. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb gyerek ilyen. A fiam két-három évesen volt tele ütésekkel,"sebekkel". Amikor mondtam neki,hogy miért nem vigyáz,azt felelte,hogy azért van a nyár,hogy plezúrokat szerezzen,és majd télen begyógyul.
2012. ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem vagytok egyedül. Az én kislányom is ilyen volt. Aztán egy idő után jobban kezdett magára figyelni. De a mai napig van úgy, hogy én is utólag veszek észre foltokat, hogy vajon ezt honnan szedte össze. De tudni kell, hogy a legkisebb ütődésre is lilul-kékül, mint én. Szóval ez már csak ilyen :)
2012. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Persze. èn 1 éves státuszon kérdeztem a dokit, azt mondta hogy vannak elfogadott lila foltok amit ök elsö ránéésre látnak hogy veréstöl vagy ütéstöl van.


Szóval igen. szerintem a sipcsont a legtipikusabb és a fej. ez még sokáig így lesz.

2012. ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Dettó! 9 hós, most kezdett állni, de persze folyton esik. Feláll-elesik-feláll-elesik.... néha olyan nagyot koppan, úgy sajnálom. De nem mindig tudom elkapni. :( :( Meg ő is ,megy mindenen át....Szóval nálunk is gyűlnek a foltok. :(
2012. ápr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A fiam miután elkezdett mászni tele lett foltokkal. Ez tartott addig, amíg biztosan nem tudott járni.

Nem állhatsz mellette párnával.

2012. ápr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

az én fiam lábacskája is tele van lila foltokkal :)


Meg most az orrát horzsolta le amikor lehajolt egy virágért és orra bukott. Volt sírás, de a virág is le lett szakítva! :)

2012. ápr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ja 1 éves :)
2012. ápr. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 krisztivan ***** válasza:
19 hós a fiam és olyan porcelán bőrű mint az apja.Volt hogy birkózás után ott maradt a lila folt a combján és pont beleillet az én két ujjam.Rossz volt látni de ez van,nagyon hamar lilul-kékül.Doki csak annyit szokott megjegyezni,hogy látom mozgékony!
2012. ápr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam is kék zöld foltos. Mikor lecseréltük az ágyát leesésgátlósra, rendszerint lefejelte. Így a feje is lila volt. Érdekes volt, mikor a doki néni egy oltásnál rákérdezett, hogy mi történt a fejével.
2012. ápr. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Másfél éves kisfiam is folyamatosan kék- zöld- lila. Hiába jár már stabilan bő fél éve, ha álmos, akkor folyamatosan esik.
2012. ápr. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!