Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a baby essentials zöld...

Milyen a baby essentials zöld csom. Pelenka?

Figyelt kérdés
Tescoban szoktuk venni a Huggies pelenkát vagy a Pamperst mikor melyik akciós de most egyik sem volt csak ez.
2012. ápr. 10. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb pelenka,ami csak létezik!

Én éjszakára használom a kisfiamnak,mert annyi pisit elbír,hogy nincs vele gond soha,de nappalra is ugyanolyan jó.

2012. ápr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmivel sem rosszabb, mint a nagy márkák, és jelentősen olcsóbb. /a legolcsóbb a fehér csomagos tescós, nekünk tökéletesen bevált, 2 és 3 évesek a lányok/.
2012. ápr. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legjobb pelus! Nekünk is éjjel voltak gondok a pisivel, de ez tényleg rengeteg pisit elbír. Nappalra is ezt használjuk, nekünk nagyon bevált.
2012. ápr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat most éjszakára ezt kapta kíváncsi vagyok milyen lesz eddig csak a narancssárga Pampers-nél volt baleset egyszer.
2012. ápr. 10. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:

Szió,

ha olcsó de mégis jó minőségű, megbízható pelenkát keresel, akkor tudom ajánlani a Bebish pelenkát - ami nem prémium kategóriás, de magasabb szintet képvisel a saját márkásoknál.

Én többet szoktam ezekből rendelni, mert akkor másnapra ingyen kis is hozzák, és most láttam, hogy már ECO - kisebb kiszerelések is vannak mindegyikből.

Éjjelre már áttértem a PINE pelenkára, mert az tényleg top, prémium kategóriás, nagyon sokat bír.

A mindennőnek oldalon van mindkét termék.

2012. ápr. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!