Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos kisfiam lázas,...

15 hónapos kisfiam lázas, influenza szerű tünetei vannak, milyen vény nélkül kapható készítményekkel könnyíthetem meg a tünetei kezelését?

Figyelt kérdés
Tőlem kapta el valószínű,kisfiamnak fáj a torka,mézet adok neki,lázára (38.3 végbélben mérve,orvosi javaslatra telefonos konzultáció után)hűtőfürdőt kapott,és egy 200 mg-os naturlandos kúpot,és folyamatosan kapja a teát és almalevet.Délután megyünk doktornénihez,addig leugranánk a patikába,mit vegyek még?Hustagil gél,illetve köhögés csillapítóról hallottam,ezzel kapcsolatos tapasztalatok?milyen vény nélkül kapható készítmények vannak,amikkel javíthatok a közérzetén?Homeopátiás készítmények is érdekelnek...Alnatura teát kap,kamillát is adhatok már neki?Inkább langyosan vagy kihűlve adjam a teát?Előre is köszi a tippeket.
2012. ápr. 21. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha lehet ne vidd ki a gyereket, szóval ha vele ugranál le a patikába, akkor inkább maradjatok bent a lakásban, elég lesz neki délután elmennie az orvoshoz.

Szerintem egyelőre elég amit adsz neki, pihenjen sokat.

A teát én melegen adnám.

2012. ápr. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem ment le a láza,így újra hűtőfürdő és Nurofent is adtam neki,most alszik,almás kekszet kapott tízóraira,megette,bár nem jó étvággyal,szegénykémet megviseli a láz,most is motyog álmában.

Köszi a tippet,ma már kétszer kakilt,nem tudom,hogy a sok tea és almalé hajtotta-e meg,vagy hasmenés,úgyhogy kímélő ebédet kap.Köszi a tippet,hogy nem javult eszembe sem jutott kivinni,amúgy a patika,itt van szemben velünk,de így nem nyaggatom még az öltözéssel,elég lesz az délután is,aztán majd egyben elintézzük a többit a gyógyszerrel együtt,ha ír fel a doki. :)

2012. ápr. 21. 11:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobbulást a kisfiadnak.
2012. ápr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!