Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Három hónapos a kislányom és...

Három hónapos a kislányom és szopik, de nekem nagyon hullik a hajam (csomókba). Mit lehet ilyenkor tenni? Valamilyen homeopátiás szer?

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én sokmindenre alkalmazom a homeopátiát de sajnos nem tudok olyan szerről ami jó lenne.Nekem 4 hós a kislányom és most javult valamennyit a helyzet. Sajnos a hormonok miatt van a hajhullás.Ha helyrebillen a szervezet egyensúlya akkor minden visszatér a régi kerékvágásba.Esetleg nézess vérvételnél hormonszintet mert lehet hogy valami gyógyszert tudnak rá amit lehet szedni szoptatás alatt is.
2009. jún. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,csak már nagyon kellemetlen,mert már össze kell fogni éjszakára is,mert ha nem akkor reggelre minden tiszta haj.Holnap elmegyek fogorvoshoz,mert lehet valamelyik fogam nem jó és attól is lehet.Nem?
2009. jún. 21. 10:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is minden tele van a hajammal hiába fogom fel. Nem tudsz tenni ellene semmit.
2009. jún. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! A hugomnak is hullott a haja szoptatás alatt, miután abbahagyta a terhes vitaminok szedését. Azokat a szoptatás alatt is kell szedni (sokan abbahagyják), mert különben a kicsi a te szervezetedből vonja el a vitaminokat. Cinket meg szedhetsz nyugodtan pl. Walmarktnak van kalcium-magnézium-cink vitminja, az több mindenre jó: "az egészséges fogakért, a stressz ellen, a szép hajért és körömért". Vagy egyél oly ételeket, amik több cinket tartlamaznak: a húsok, a belsőségek , a szárazhüvelyesek, a teljes kiőrlésű gabonafélék (ceréliák), zöld levelű főzelékfélék.
2009. jún. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!