Ti mit tenéteK?

Figyelt kérdés

Férjem letiltott a Facebookrol mert ott vettem Postaköltség fejébe néhány babruhát a sajat pénzemböl.

Illetve ma rűkérdeztem hogy a ygerek részére sikerült nézni 5000.- értékbe egy triciklit gyereknapra erre mindennek elhordott és letiltotta az oldat.

Ez aszemélyes jogok sárba tiprása nem?

Ő vehet magának játékokkat pc játékot meg még ki tudja mit ott tartottam a rokonaimmal ismeröseimmel a kacspcsoltat.

ti mit tennétek???


2012. ápr. 22. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Először is vennék egy helyesírási szótárat, majd leülnék és megbeszélném ezt a dolgot a férjemmel. Bár a néhány soros írásodból számomra az derül ki, hogy elég gyerekes és önző ember lehet. Nem bírám mellette sokáig.
2012. ápr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia,

nagyon sajnalom, hogy ilyen a ferjed. Talan azt erzi most, hogy o dolgozik, te meg "csak" otthon vagy es nem keresel viszont koltod a penzt. Ez eshetett neki rosszul talan. Ezt mindenkepp meg kell vele beszelni illetve parszor rahagyni a gyereket, hogy erezze, hogy nem olyan egyszeru helyt allni.

Egyebkent milyen a kapcsolatotok?

2012. ápr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

most tervezzük a második babát nincs egy év e hogy házasok vagyunk. . de amúgy ha igy fojtatja velem szemben a viselkedést nemhogy második baba nem lesz hanem kalap kabát.

én magamra fél éve nem sikerült költenem egy huncut fillért se, gyereknek szoktam venni használt játékot, ruhát

uj ruhája alig vagy nincs is.

szerettem volna a gyermekemnek egy szép biciglit és csak megkérdeztem meg se vettem, és én voltam minden. tiszteletnek egy csekély morzsáját nem látni benne.

holott hozzáteszem nem is eres rosszul nagyon nem.

mi ketten két éve se egy ebéd vacsora de semmi egy mozi annyi se

ö havonta két havonta eljár munkahelyi vacsorákra"

Tegnap is elment egy ilyen jellegü vacsorára hajnal 2 kor jött haza és este még csak fel se hívott hogy ti hülyék minden rendben van otthon?

Reggel felkelt foglakozott a gyerekkel fél órát s leült játszani...

2012. ápr. 22. 13:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Én ilyennek nem szülnék egy második gyereket. :/ Csak romlani fog az állapot hidd el.
2012. ápr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát én ezt el se tudom képzelni...behalás...vhogy beszéljétek ezt meg, Te/Ti nem a tulajdona vagytok, haenm a családja akiket állítólag szeret. Bár ez a tipus nem fogja belátni hogy hibázott.

Sajnálom, hogy így jártál...ez egy nehéz ügy lesz, de ne hagyd rá, mert akkor minden másban is rád telepszik.

2012. ápr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

elég furcsa kapcsolatotok lehet.

mi nem vagyunk olyan viszonyban a férjemmel, hogy bármelyikünk megtiltson bármit a másiknak, hisz nem az apám hanem a társam.

ha valami nem tetszik a másikunknak akkor azt megbeszéljük.

de hogy megtiltson nekem valamit??? :D azt hiszem kiröhögném :)

2012. ápr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ezekszerint te alarendelt vagy ebben a kapcsolatban. mi az hogy letilt a ferjed facebookrol?? mi vagy te egy kisgyerek? szepen elbeszelgetnek vele, hogy egy kapcsolatban ket felnott van es egyenjoguak. ha ezt nem erti akkor nagy bajok vannak es lesznek..
2012. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
"azt hiszem kiröhögném"egyzser röhögtem ki amikor olyanon bukott ki ami szánalmas dolog volt(miért nincs elmosogatva) s majdnem nekem jött remegtem a félelemtöl
2012. ápr. 23. 12:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Jezusom, szegeny. :'(
2012. ápr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Atyaég!!!Csak azért,mert nem volt elmosogatva?! Nem hiszem,hogy egy ilyen embernek szülnék...De azért remélem észhez tér a férjed.Bár az olvasottak alapján elég gyökér lehet. (már bocs)
2012. ápr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!