Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mennyi idős kortól...

Anyukák! Mennyi idős kortól lehet a babát úgy fényképezni, hogy a vaku be van kapcsolva? Már ha lehet egyáltalán?!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 24. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Mióta megszületett szoktam vakuval fényképezni. Nem is hallottam, hogy ne lehetne...
2012. ápr. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi is a kezdetektől vakuval fényképezünk....
2012. ápr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem cseppkőből van, első naptól úgy fényképeztük
2012. ápr. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi is.
2012. ápr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek!

Ja és még annyit,hogy tényleg nem cseppkőből van?

Pedig eddig azt hittem...

2012. ápr. 24. 21:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Én kb két hetes koráig nem használtam a vakut, és még most is próbálom inkább a természetes napfénynél fotózni, de már nem hiszem, hogy ártana neki. Inkább a szülés utáni pillanatokra mondják, hogy ne.


Most két hónapos a picim.

2012. ápr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor megszületett a kisfiam, anyám kb 20 centiről megküldte vakuval. Rá is szólt a szülésznő, hogy ezt azért ne, :) De azóta semmi gond a látásával.
2012. ápr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Off, de miért nem szabad a cseppkövet vakuval fotózni? Bocsi, csak nagyon felkeltette az érdeklődésemet.
2012. ápr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!