Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Piros folt és kicsit bűzös...

Piros folt és kicsit bűzös terület a 8 hónapos babám láb hajlatánál?

Figyelt kérdés
Gondolom mert nem lett rendesen szárazra törölve.Mivel kenjem hogy elmúljon neki?
2012. ápr. 25. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, egy kis popsikrém rendbeteszi.
2012. ápr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a 7,5 hónapos lányom hónaljával jártam így. Csak fürdés után szoktam tripla gondossággal szárazra törülni és kevés hintőport szórok rá. 2 nap múlva már sokkal halványabb volt a piros folt.


Jobbulást!!


Üdv: 3 lányos

2012. ápr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem otthon élek és a tesom ezeket küldte ki van itthon gyogyszertári bőrápoló krém, neogranormon és bepanthen kenőcs melyik használjam.Tuti fáj is neki most pelus nélkül van és nagyon jól érzi magát.
2012. ápr. 25. 12:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát én semmit nem kennék rá, csak szárazon tartanám, mosdás elött kis babaolajjal kend be majd fürdés után szárazra töröld ki.


Cink tartlmu popsikrémek amik még jók lehetnek. vagy olyan krém ami cinket tartalmaz.

2012. ápr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a bőrgyógyász irt fel mikor megszületett egy kenőcsöt és azzal kentem be igaz neki ekcémás is volt a bőre de most már 5 hónapos és Sudocremet használok.szerintem a bepanten jó lehet vagy hintőpor.
2012. ápr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neogranormon, nálunk mindig az a tuti befutó :)
2012. ápr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!