Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szeditek ki a foltokat a...

Hogy szeditek ki a foltokat a baba ruhákból?

Figyelt kérdés

17 hónapos a kislányom és utálja az előkét. Mindig lecibálja magáról, természetesen le is eszi magát rendesen.

Van egy rakás body és pulcsi, amiből egyszerűen nem jönnek ki a foltok, fehérítőbe nem áztathatom, mert színesek.

Próbáltam már vanish szappannal is, de az sem hozott eredményt.


Van valami jó ötletetek?


2012. jan. 28. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
etesd csak fehérbe, amit nem sajnálsz, evés után meg áztasd be, és mosásnál hypozd.
2012. jan. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
jah igen még annyi, hogy textil pelust is kötök a nyakába.
2012. jan. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor lehet inkább kipróbálom a textil pelust, mert annyi fehér holmija nincs, hogy mindig abba etessem, ráadásul napi 5x.
2012. jan. 28. 14:24
 4/9 anonim ***** válasza:
Tescóban lehet kapni olyan előkét, aminek ujja is van, bele tudod tenni a kezét, és egészen az ölébe leér. Most a gyerekruha akcióban 700 Ft körül volt. Próbáltátok már? Mondjuk az akciónak szerintem vége, de biztos lehet még kapni hasonlót.
2012. jan. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ha olyan ételt evett pl. cékla, akkor evés után mosogatószerbe áztatom be. És ki is jön a folt. Sőt van amikor csak este jutok el, hogy foglalkozzak vele, akkor is mosogatószerbe áztatom, reggel csak kiöblítem vízzel, és kijön minden. Persze utána rendesen ki is mosom mosóporral is, de így kijön a folt. :)))
2012. jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én eddig Clorox colorral áztattam, de most az egyik színes body-t kifakította azona részen, ahol bekentem, nem tudom miért. Eddig sosem fordult ilyen elő és minden szépen kijött. A Vanish-re allergiás a kicsim, azt is próbáltam.
2012. jan. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, hogy írtatok.
2012. jan. 28. 18:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Én most télen Ariel professional-t használok a foltokra (nem szedi ki a színeket, de a foltokat igen)

Nyáron, mosás után elég napoztatni kb. fél óráig a foltos ruhát, és valamiért elillannak a foltok! :)

2012. jan. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mosogatószer a legjobb zsíroldó,nem balzsamos,citromos. :) És Clorox color. :)
2012. jan. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!