Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírnátok nekem milyen gabonap...

Krisztina27 kérdése:

Leírnátok nekem milyen gabonapelyhet ill milyen müzlit adtok a babátoknak?

Figyelt kérdés
És mikor, melyik étkezésre? 12 hós a kisfiam adnák neki de fogalmam sincs milyet vegyek!
2012. ápr. 25. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokáig adtam neki a Müllerben kapható babamüzlit. Ez olyan, mint a tejpép csak darabosabb.

20 hónapos, utálja az édeset, de néha megeszi a nestlé cheerios-t.

2012. ápr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3.5 és 2 évesek.

natúr lágy zabpehelyből, puffasztott rizsből és általam aszalt gyümidarabokból szoktam nekik müzlit keverni, ha van itthon megy bele korpa is, vagy natúr kukoricapehely is. A nagyobb szokott kérni bele néha mogyorót vagy diót is, és ő amúgy nagyobb nagyon édesszájú, őneki mézet csurgatok rá, a kicsi utálja az édességeket, ő simán eszi.

ebből a lágy zabpehelyhet szoktam úgy megcsinálni, hogy leforrázom annyi tejjel, amit felszív, hogy jó puha és könnyen csúszós állagú legyen, és belereszelek almát, egyet rottyantok rajta a tűzhelyen és kész is. IMÁDJÁK! (nagyobb édesen-fahéjasan, kicsi csak simán)


Nagyinál alszanak havi 1x, ott kötelezően csokis gabonagolyó a reggelijük, mert a papa is azt eszik és ők is rákaptak :) meg ha alkalmuk van, akkor rájárnak a kamrában és csak úgy magába is elropogtatnak pár szemet...

2012. ápr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mullerben veszek neki Hipp muzlit. Van belőle gyümölcsös meg csokis, én csak a gyumolcsoset veszem. Reggelire szoktam adni, joghurtba keverem neki. 14 honapos a lanyom.
2012. ápr. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Apró szemű zabpelyhet szoktam neki ennyi idős korában leönteni forró vízzel, vagy egy percig megfőzni kevés vízben. Bele reszelt alma vagy körte, kis fahéj, imádta.


Mostanában (2 éves lesz) natúr joghurtba keverem bele a zabpelyhet, esetleg egy kanál lekvárral turbózom fel neki. Ha van itthon túró, azt is kap bele. Vagy üveges gyümölcsös babakajába keverem bele, azt is imádja.


Általában reggelire vagy vacsira kapja, éppen hogy alakulnak a napi étkezések, bár estére nem annyira praktikus, mert eléggé felpörgeti...

Az apró szemű zabpehely azért jó dolog, mert gyorsan megszívja magát, megpuhul.

2012. ápr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!