Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden baba érzékeny az...

Minden baba érzékeny az időjárásra?

Figyelt kérdés
Amíg meg nem érkezett a hidegfront, alig tudott aludni leánykám, két napja meg csak alszik, alszik.....A hidegfront automatikusan hozza magával náluk az aluszékonyságot, vagy változó, hogy melyik front milyen hatású?
2009. jún. 22. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Sztem változó.

Mert az én lányom pont akkor nem alszik se éjjel se nappal amikor hidegfront van:(

Ma is jó éjszakánk volt....

2009. jún. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam is így van. Állandóan álmos, meg egy kicsit nyűgös. De végre egy kicsit éjjel is jobban alszik, úgyhogy nekünk jól jött ez a hidegfront. Ha melegfront jön akkor meg nem alszik csak nyügi van.

2009. jún. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt hogy minden baba-e, nem tudom, az enyém igen. Hidegfront előtt 1 nappal nagyon sirós, és rengeteget eszik!! Aznap sirós és sokat alvós felváltva. Meleg front aznap nagyon alvós. (2.5 hós)
2009. jún. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam katasztrófális amióta hidegfront van!2,5 hónapos.1 hétig olyan volt mint egy kisangyal,de amióta ilyen az idő egész nap hisztizik,nem aludt éjjel sem (pedig át szokta aludni az éjszakát).Még a sétánkon is sírt...Szoval várom már a jó időt!!! :-)))

2009. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!