Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon sötét színű, kemény...

Nagyon sötét színű, kemény széklet. Meddig várjak a dokival?

Figyelt kérdés

Fiam 4,5 hónapos. Tegnap óta nagyon sötét (szinte már fekete) és kemény a széklete. Ja és teljesen szagtalan! Nem sír még, de nehezen nyomja ki.

Nem tudom mitől lehet, mert nem adunk neki mást,mint eddig. Mecsek baby-t kap pár napja megint, mert bántotta egy kicsit a puki, de azt régen is kapott, nem volt tőle ilyen a széklete!

Férjem szerint még várjuk meg a mai napot a dokival!


2012. ápr. 26. 07:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerüen nem iszik eleget! Próbálj egy kis kamillateát adni az segít a tranziton és vizet! Ezeket csak akkor, ha egyáltalán iszik vizet, ha nem, akkor poci masszázs és torna, hogy könnyebben menjen! És majd doki! Jobbulást!
2012. ápr. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

De napi kb. két deci teát megiszik!

2012. ápr. 26. 07:44
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
De kamillateát? Mert nem mind1, ha mégis azt, akkor nem tudom, lehet tényleg doki lesz a vége!
2012. ápr. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kerria ***** válasza:

elkezdtétek már hozzátáplálni?


Nekem így a szilvapép vált be kislányomnál. 3 hós korától terápiás céllal kezdtük hozzátáplálni, székrekedés miatt.


Ha anyatejes, akkor inkább vidd el dokihoz, ne kísérletezz!

2012. ápr. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hipp barack lé, azt adj neki inni, vagy pár kanál barack baby üveges kaját, az lazítana a székletet. Már el lehet kezdeni a hozzátáplálást, és jobb ha ilyen természetes dolgokkal próbálod lazítani, mintha valamit felírva az orvos.
2012. ápr. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Éppen kamillateát ne adj neki, az szárít.
2012. ápr. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kevés a folyadék, azért olyan a széklete. Kínáld több vízzel. Esetleg almalevet, baracklevet is adhatsz már neki!
2012. ápr. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
A kamilla a bőrét szárítja, nem a bélrendszerét!!!! Miért nem olvasol utána mielőtt válaszolsz? Vagy esetleg ha tapasztalatból beszélsz, akkor tedd hozzá, hogy a te babádat kiszárította, amit kétlek!
2012. ápr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Jézus utolsó válaszoló, most ugye viccelsz?

olyan butaságot írtál, pont te vagy aki nem olvasott utána :(


a kamilla tea a bélrendszert szárítja, pont ezért nem szabad havonta 3-nál többször adni a babáknak. egyébként felnőtteknek sem lehet többet adni, egy életre tönkre teheti a bélrendszert a napi fogyasztás!


kérdező, én levinnék az orvoshoz egy kakis pelust, a "szinte fekete széklet" nem jó, ha még nem kezdted el a hozzátáplálást és nem kap vasat akkor gyanús, hogy valamire allergiás lehet vagy gyulladása lehet.


mira vízzel itasd, dm-ben lehet kapni!

kamilla teát csak alkalmanként adj neki és akkor cukorral, mert a cukor felel az erjedésért, így lesz hashajtó hatású

2012. ápr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek!

Na ma már volt rendes sárga, hígabb széklet!

Egyébként már hozzátápláljuk, tegnap Hipp-es Áfonyás-almát kapott, lehet,hogy azzal volt a gond!:)

2012. ápr. 26. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!