Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 evesnel normalis ilyen szeklet?

1 evesnel normalis ilyen szeklet?

Figyelt kérdés
Tele van emesztetlen etellel es kb napi 3-5szor kakli.A napokban higabb is volt de ha normalis alagu akkor is benne az emesztetlen etel.Valakinek hasonlo?Darabos etelt eszik tapszert kap este nem szopik.aggodom

2012. ápr. 17. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
En nem emlekszem ilyenre, bar mar ket eves a fiam. Viszont a napi harom kaki az nem gond. Egyebkent hizik, alszik, jo a kedelye? Esetleg az orvosnak mondd el tanacsadason.
2012. ápr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem jön a foga?

Hallottam olyat, hogy létezik "totyogós hasmenés", ami állítólag normális. - még nem néztem utána, de most rákeresek én is :)

2012. ápr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Rákerestem. Idesüss!!!


[link]


Persze azért kérdezz rá a dokinál is!

2012. ápr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1 éves a lányom és neki is előfordul, hogy maradnak kajadarabok a kakijában. Sárgarépa, sütőtök, inkább a zöldségek. Hízik rendesen, napi 3x eszik tápszert, ő igényli még. A dokink nem mondta, hogy gond lenne vele.
2012. ápr. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat megnyugodtam.
2012. ápr. 17. 23:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, nálunk is mindig van benne. Én gondolom, a fiamnál azért, mert nagyon enne, és nem pépesíti el a kajcsit rendesen, bár már van 7 foga. Kukorica mindig van a kakiban, ha olyat evett, a répa darabok is általánosak. Hízik rendesen, én nem aggódom. :)
2012. máj. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nalunk nem csak kukorica hanem szine mindent ki tudok olvasn amit elozo nap evett meg a szine is olyan ha paradicsomosat eszik piros pl.
2012. máj. 3. 15:02
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Nekünk is olyan. Spenótot ezért csak hétvégén ehet, mikor az apjával ketten tudjuk pelenkázni. :D
2012. máj. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
örülök ennek a kérdésnek, mert már rég óta ugyan emiatt aggódtam! a kislányom most 13 hónapos, minden kakilásnál hüledezek, hogy szinte a főzelék köszön vissza... és napi 3-4 van nálunk is! akkor ezek szerint normális.
2012. máj. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na most mar tenyleg megnyugodtam:) Gondolom azert van akkor mert meg most szokik hozza a szervezetuk a darabos etelhes es azzal a par foggal amugy se tudnak tul hatekonyan ragni.
2012. máj. 4. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!