Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autósülés bekötése, de hogyan?...

Autósülés bekötése, de hogyan? És mi ez a piros izé (kép)?

Figyelt kérdés

[link]

Kaptunk egy meggy márkájú autósülést, de sajnos lejött a matrica a hátuljáról, hogy hogyan kell bekötni és a saját övét befűzni. Hiába kerestem a neten, nem találtam róla képet. Esetleg, ha valakinek van ilyen, akkor lefényképezné a matricát róla?


2012. ápr. 26. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Képet nem tudok küldeni, de nekünk is hasonló elven működő van.

Az a zsinór a piros műanyaggal nem kell hogy különösebben foglalkoztasson, az csak egy biztosíték, hogy miután bekötötted az ülést, az autó biztonsági övét még összeszoríthatod vele, így bomba biztos, és nem fog elmozdulni.

Amúgy meg szerintem elég egyszerű behelyezni, de a képed alapján nehéz lenne magyarázni, mert pont az átfűzős részeket nem fotóztad le...


Az ülést az autó övével kell fixálni, a gyereket meg az ülés saját övével. Azt teljesen kihúzták belőle? Mert a huzat kimosásához sajnos valóban ki kell szedni...

2012. ápr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A hátuljába azt a részét fűzöd az övnek amit a válladon húzól keresztül. A másik ami az öledbe kerül az ülés alján levő lukakba kell fűzni, illetve akasztani. Másképp nem tudom elmondani. Nekünk ilyen volt.,

Mi a gond a saját övével? Arról nem küldtél képet....

2012. ápr. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Miénk ugyanilyen.Sajnos az autó a férjemnél van.

Egyszerü bekötni.....Felül a fémet kihúzni oda az öv felsörésze.Majd az alsórészt alul áthúzni.

A saját övét sem nehéz befüzni.Belül alul elkezded és haladsz szépen sorba.Mikor elözször csináltam nekem is 3x ra sikerült.Mára belejöttem!!! :)

2012. ápr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hány kilóig jó az ülés?

Mert ha 18 kilóig akkor megdöntöd az ülést, átfűzöd az övet az ülőrész és a tartója között, bekötöd az övet és a felfelé menő övrészt rögzíted az ülés oldalán lévő övvel.Remélem érthető.Ha nagyobb gyereknek való az ülés, akkor sajnos nem tudok segíteni, a lányom még csak 16 hós és 10,5 kiló.

Az a piros izé én sem tudom, hogy mire jó, a mi régi ülésünkből is kilóg egy ilyen, csak az kék, de még a használatiban sem találtam meg, hogy mire való.Az speciel egy Nania SP Driver ülés 0-18 kg-ig.

2012. ápr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, 18kg-ig jó.

Az alján az övet a talapzaton lévő lyukon kell átvezetni?

A saját öve ki volt húzva, meg ugye ki is mostam. Tök esélytelen, nem tudok rájönni. Aki meg volt, messze lakik tőlünk. Töltök fel képet nemsokára!

2012. ápr. 26. 11:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Az alján az övet a talapzaton lévő lyukon kell átvezetni?

Igen ott.

2012. ápr. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 26. 11:51
 8/8 A kérdező kommentje:
A kis képek alapján ami maradt rajta, nem volt egyértelmű, mert úgy látszik, mintha a talapzat és az ülés között kéne átvezetni az övet. Az meg kb kivitelezhetetlen.
2012. ápr. 26. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!