Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit terveztek a hosszúhétvégére?

Mit terveztek a hosszúhétvégére?

Figyelt kérdés
Mennyi idős babával/kisgyermekkel?
2012. ápr. 26. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
14 hónapos a lányom. Megyünk anyósomékhoz, és egyik nap elmegyünk a nyíregyházi állatparkba. Szereti az állatokat, biztosan élvezni fogja.
2012. ápr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2.5 éves a fiam, mi nem tervezünk elutazni, csak itthon pihenünk. Szombaton elintézzük a bevásárlást meg a házimunkát, vasárnap vagy hétfőn kimegyünk a helyi majálisra (Pest környéki kisváros 4 napos buli:-), a másik nap csak játszótér vagy Dunapart, egy kis biciklizés, és kedden szeretnénk bemenni Pestre valami nagyobb majálisra, talán a Ligetbe és BKVzni egy kicsit, mert az neki kuriózum:-)))
2012. ápr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első nap Nagyinál (anyósom), második nap az én szüleim, tesómék, harmadik nap barátok, valószínű a negyedik napon négyesben leszünk (2,5 éves és 6 hónapos), talán kirándulunk, sétálgatunk, pihenünk :)
2012. ápr. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A férjemtől egy wellness hétvégét kaptam ajándékba a házassági évfordulónakra, így azt most kihasználjuk. Először úgy volt, hogy a kiscsajszi nélkül, de igazából 18hónapos, szerintem neki ez jó elmény lenne. 2esben pedig majd elmegyünk máskor :)
2012. ápr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szombaton vendégeink lesznek, vasárnap lemegyünk a Balatonhoz, kirándulunk egyet. Hétfőn pihenünk, kedden megint vendégek jönnek, mert szülinapi bulit tartunk egy éves ikreimnek.:-)
2012. ápr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sókristály ***** válasza:

Szombaton Bababörze Pesten - már alig várom. Már pénteken megyünk, a gyerekek apával lesznek, én meg végre kitraccsolom magam a barátnőmmel, másnap meg felvásárolom a következő fél évre való ruhákat.

Vasárnap apának dolgozni kell menni, így itthon maradunk.

Hétfőn unokaöcsémék jönnek.

Kedden a nagy gyerekeimnek lesz sportbemutatójuk, arra megyünk el mindannyian.

2012. ápr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szombaton dolgozik a férjem, vasárnap Margit sziget, hétfőn itthon leszünk, kedden itt helyben kimegyünk a majálisra, egy két körhintára felülünk, lufi édesség vásárlás. 3 éves
2012. ápr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!