Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyucik! Gyermeketek mennyi...

Anyucik! Gyermeketek mennyi idős koráig ültetek/ültök/terveztek hátul a gyerek mellett ülni az autóban?

Figyelt kérdés

Kisfiam 1 éves múlt, ha apával együtt utazunk, akkor valaki mindig mellette ül. De ha csak ketten megyünk, akkor is teljesen jól elvan az ülésében.

Szerintetek meddig célszerű hátul utazni?

Köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 4. 13:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi sokat utazunk kettesben. Teljesen jól elvan a gyerek (16,5 hós). Viszont ha apa vezet én mellette ülök, akkor csupa nyűg. Ezért Mostantól én is elől fogok ülni.
2011. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sose ültem igazából mellette. Amíg hordozóban utazott, addig elöl volt, mert hátul nem érte be az öv. Utána, 8 hónaposan bekerült a 9-18-as ülésbe hátra. Csak akkor ültem mellé, amikor nagyon nem bírt magával, de ilyen talán 2x fordult elő. Most 21 hónapos fiam van.
2011. júl. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
kb 1 éves koráig ültem hátra.pedig akkor még hordozóban volt.kipróbáltuk,nem nyekergett,mert egyedül maradt.szépen elnézelődött.
2011. júl. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3 gyerekem van, sosem volt szokásom melléjük ülni. Nagyon jól elvoltak így is, persze a legkisebbet mindig úgy ültettük, hogy az éppen nem vezető ember hozzá férjen.
2011. júl. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

tervezni?

én úgy terveztem,hogy csak a kórházbó hazafelé.most nyolc hós és mindig hátul kötök ki.

2011. júl. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mi ha az én autómmal magyunk (piat punto) akkor elől ülök, gondolom azért engedi, mert ha ketten megyünk akkor sem ül mellettte senki!

Apájéban pedig bármikor hátra tudok menni (merci vito) útközben is, de ott nagyon sokszor eléri, hogy mellette üljek! :)

19 hós

2011. júl. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22 hós koráig, akkor született a kicsi, azóta ő ül a nagy mellett.
2011. júl. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Csak addig ültem mellette, míg hordozóban utazott. Mióta gyerekülésben(7,5 hónapos) ül, azóta elöl ülök. Az ülését középre tettük, így tök jól kilát.
2011. júl. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Most 18 hós, de sosem ültem mellette tudatosan. Nem szerettem volna, ha ezt szokja meg. Nem is reklamál érte, teljesen jól elnézelődik, hosszabb úton pedig alszik. Felesleges mellé ülni, mert akkor kb még 6 éves korában is hátul ülhetsz vele!
2011. júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sose ültem vele hátra. 5,5 hós korától már dönthető ülésbe volt, amit már menetiránnyal szembe volt bekötve. De a hordozó is úgy volt, mivel teljesen dönthető volt, szinte feküd benne.
2011. júl. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!