Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha még nincs a babának foga,...

Ha még nincs a babának foga, lehet attól itatni csőrös itatópohárból?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:

szia!!

kisfiam 7 hónapos, másfél hónapja vettem neki csőrös poharat, nagyon tetszik neki, és már egész ügyes is. fogacskáink egy hete vannak :)

szóval szerintem nem gond.

2009. jún. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
természetesen lehet. A csőrös pohárhoz nem kellenek fogak.
2009. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi,és mit tegyek,hogy igyon belőle,mert kínálom,de fintorog vagy ellöki a kezem
2009. jún. 22. 12:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Adj neki egy-két kortyot kiskanálból, hogy egyáltalán fogadja-e a plusz folyadékot, és egyből utána a csőröst. Nekünk egy-két nap volt, míg megszokta. Vagy add neki oda üresen, hogy nézegesse, játszon vele, ismerje meg. Először olyan innivalót rakj bele, amit szívesen megiszik. Én édes gyümölcslét adtam először, utána teát, és mikor már megszokta, hogy ebből jön a folyadék, áttértünk a vízre. 5,5 hósan kezdett ebből inni, most már (7,5) mászik érte, ha szomjas.
2009. jún. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ha megszokta a csőrösitatót,akkor már nem kell cumisüvegből itatnom?akkor el is tehetem?
2009. jún. 22. 13:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, nekem se rögtön fogadta el a csőröst, de mostanra nagyon szépen iszik belőle. Viszont én csak a folyadékot pótlom vele, tápit még mindig cumisüvegből iszik. 6,5 hós, nincs még foga
2009. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,igen én is arra gondoltam,hogy csak a folyadékot pótlom vele.A tápit én is cumisüvegből adom (7,5 hónapos ).Akkor nem kell idegeskednem,ugyi?
2009. jún. 22. 13:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha megszokta, szerintem tedd el nyugodtan a cumisüveget, hogy ne szokjon rá vissza. Ha nem látja, nem is fog neki hiányozni.
2009. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kisfiam most lesz hat hónapos.foga még nincs, egy-két hónapja csőrösből és sima pohárból próbálkozunk, mert a cumisüveget nem fogadja el. nem tudja megszívni.csak szopizik,tápszert csak az eljején kapott amíg beállt a tejem. azóta elfelejtette mit kell csinálni a cumisüveggel:) pohárból már elég ügyes. a csőrös itatót most kezdi megszokni. először pohár és utána a csőrös és akkor megszívja ügyesen.

de szerencsére a poharat is elfogadja csak abból meg nagyon mohó és több mint a fele kárba megy. de napról napra ügyesebb.

2009. jún. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!