Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukák! Mennyi...

Tapasztalt anyukák! Mennyi ideig bírják a babák a nem, vagy alig evést? Vége lesz ennek egyszer?

Figyelt kérdés
A babám 11 hónapos, több, mint egy hónapja alig eszik, főzeléket szinte semmit, esetleg jobb napokon némi gyümölcsöt, sinlacot. Nagyon aggódom, mert ma sem volt hajlandó még elfogadni semmit. Már mindent próbáltam, a kedvenceit adom, máshogy fűszerezek (egy csomó babaszakácskönyvet átnéztem), de lassan felörlődöm ebben. Korábban kimondottan jó evő volt, mostanra viszont visszafogyott a 9 hónapos súlyára. A védőnő szerint ez így rendben van. Ti mit gondoltok?
2009. jún. 22. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm orvosról orvosra járt így a babájával kezdettől tápszeres volt, aztán most 2 éves szépen fejlődik csakhogy az evést fecskendővel végzik... Szal ne aggódj az enyémnek sose erőltettem, majd eszik ha éhes folyadékot sokat adj neki cumisüvegből akár nekünk az cumisü elhagyásakor voltak problémák, mindig adtam valami rágnivalót a kezébe, almát, körtét répát hámozva. Most a nyers és főtt krumpli darabka a menő. :) hány kilós a picid? az enyém 2800al született9 hósan 7620, 11hósan 9610 volt a súlya.
2009. jún. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is ilyen problémával köszdünk,csak mi holnap megyünk korházba kivizsgálásra.Az én fiam 2490gr volt,most 13 hónapos és 7700.Alig eszik,gyümölcsöt egyáltalán nem eszi,vérszegény,de a vérképe nem javult,azért kell bemennünk egy pár napra.De én is már totálisan ki vagyok ettől az egésztől.
2009. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3280 grammal született, 2 hete (10.5 hósan) volt 8.5 kg (korábban volt több is, de ide fogyott vissza.).
2009. jún. 22. 13:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Nahát akkor tényleg nem lehet gond a nem evés, egész stramm kiskölök lehet. Talán az időjárás is bezavarhatta, nagy melegben az enyém is keveset eszik. Légysz majd azt is írd meg ha lesz változás! Ja és próbáld meg jól kifárasztani!!! tornázzatok: hátadra fekszel, térded felhúzod, pici rá és mozgasd. vagy hempergessed a szőnyegen.pároddal tegyétek egy lepedőbe és hintáztassátok meg...
2009. jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, utolsó válaszolónak a bíztatást:), ha lesz valami változás, megírom.
2009. jún. 24. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!