Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen markaju babakocsit NE...

Milyen markaju babakocsit NE vegyek?

Figyelt kérdés
Ujonnan szeretnenk venni,nem a legdragabb fajtat,de ar-minoseg szempontjabol nem tudunk donteni.
2009. jún. 22. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
én ugy csináltam hogy ami tetszet fel írkáltam márkáját, bolt, cím, és a féfjem ki választotta minöségre.nekem a bergon nagy hatalmas, nálunk a bébé confort a szép praktikus,kicsi de erős.
2009. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Titi Triton márkájú babakocsit semmiképpen nem javaslom. Mi olyat vettünk, mert jól nézett ki és olcsóbb volt, mint a hasonló társai. Sajnos kiderült, hogy olcsó húsnak híg a leve. Kb. a 10. használatnál már nyikorgott, pedig egy 1-2 hónapos gyerek semmiképpen sem lehetett túl nehéz egy olyan babakocsinak, ami elvileg 3 éves korig jó. Meg hát az is gond volt, hogy 100 méteren kb. 3-4 szer hagytuk el az egyik hátsó kereket. Végül pillanatragasztóval kellett rögzíteni, így viszont ha bármi gond van a kerékkel (felfújható), akkor nem tudom hogy szedjük le.
2009. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!!!Nekem van egy nagyon jo fajta babakocsim eladó.Anmar babakocsi sport ,téli nyári van hozzá szúnyógháló,lábzsák ,mózeskosár ,esővédő és pelenkázó táska is.Piros kék színbe 4 honapig használtuk kitűnő állapotba van nagyon jo a rugozása is.Én is nagyon sok helyen nézztem körül mire erre azt mondták hogy jo és nekem is tetszett.HA érdekel itt írd meg és küldhetek képet is róla.ÜDV ja 80ezerért vedtem és 35ezerért adom el.
2009. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi szepen de nem Magyarorszagrol irok,egyebkent erdekelne,megneztem a neten
2009. jún. 22. 14:09
 5/5 anonim ***** válasza:
CAM
2009. jún. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!