Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma nálunk 20-22 fokot mondtak....

Ma nálunk 20-22 fokot mondtak.11 hónapos kislányt miben vinnétek sétálni? Mennyire öltöztessem be?

Figyelt kérdés
babkocsis,de már lépeget ugyhogy ha ugy van ki is szoktam venni a kocsiból had totyogjon :)
2012. ápr. 27. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Sztem nem kell annyira beöltöztetni,főleg ha ki szoktad venni a babakocsiból,nem fázhat meg hogyha még totyog is.:)

Nem tudom,mikor mentek sétálni,de most a délelőtti órákban biztos nagyon meleg lesz,ha hosszúújjú bodyt adsz rá,afölé elég egy vékonyabb szabadidőfelső,vagy kabátka.Nadrágot meg vékonyabb szabadidőgatyó,vagy farmer.A fejecskéjére tehetsz kis kendőcskét,vagy kalapot,hogy azért védd a naptól .Jó sétálást!

2012. ápr. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi nemrég értünk haza, egy hosszú ujjú body és rajta egy rövid ujjú póló volt a lányomon, alul farmer, meg kapott egy baseball sapit. Így is melege volt, nehogy túlöltöztesd.
2012. ápr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!