Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használtok "segítséget"...

Használtok "segítséget" altatáshoz? Pl. Zenélő játékok, forgók stb. Kinek mi vált be? Ha lehet linket is írnátok.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi nem. Nem nagyon cumizós a babám, de elalváskor igényli, én pedig simizem a hátát meg a fejecskéjét. A zenélő, forgó micsodák elterelik a figyelmét az alvásról. :)
2012. ápr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]


Nagyon jó!

2012. ápr. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi kezdettől úgy csináltuk, hogy megpuszilgattuk, beraktuk a kiságyba, szájába raktuk a kis cumit( ő is csak ilyenkor igényli),kezébe az alvós szuszi állatait, és elköszöntünk tőle.Behajtjuk az ajtót és magától alszik el a sötétbe (igaz odakintről kap egy kis világost, szóval nem koromsötétbe).Szoktuk hallani, hogy még morog vagy rötyög a játékainak, ha belesünk látjuk, hogy nézegeti őket. Kb 5 perc és már alszik is. Most 17 hós a lányom, nem mondom, az elején nehéz volt, de kb 3-4 hós kora óta működik ez a rendszer:)
2012. ápr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekünk az első 4-5 hónapban Taf Toys zenélő forgónk volt, annak a zenéjére aludt hason. Utána a Fischer Price elalvást segítő csikóhalat használtuk. Mindkettőt nagyon szerette.


[link]


[link]

2012. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kettő van, ez az egyik, ami szerintem zseniális, ezt akkor vettük, amikor pici korában kórházba került, ahol éjjel nem lehettem mellette, erre aludt el, ez szórakoztatta, ez volt a mentsvára, a mai napig imádja (9 hónapos). Nagyon sok funkciója van, szerintem nagyon jó cucc: [link]

Ez a második, ennek most csak a vetítő funkcióját használjuk, de elég ritkán, mert az előző játék zenéjére percek alatt bealszik a kiscsaj:

[link]

2012. ápr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem használunk semmi betesszük és alszik 10 hós :) kicsi kora óta van ez
2012. ápr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Éneklek :) Ingyen van, link nincs :D Fa hangom van és bot fülem, mégis szereti! Még a 2,5 éves is odabújik, és nem indul el addig fürödni, amíg a Huginak nem végzek az énekléssel. A nagynak meg mesélünk, és melléfekszik az Apukája.
2012. ápr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha még nem elég álmos, hogy elaludjon (mostanában azért próbálom lefárasztani fürdés előtt, így beájul), akkor be szoktam neki kapcsolni a projektoros forgóját. Imádja!

[link]

A macikat és az ernyőt hamarosan levesszük, mert már nyúlkál értük, így majd a plafonra fogja vetíteni a mintát.

2012. ápr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 sumergo ***** válasza:

Nekünk ilyen van. Szívesen nézegeti a csillagokat, amiket a plafonra vetít! A zenéje meg nagyon nyugtató.

[link]

2012. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 csill79 ***** válasza:

[link]

Pár hónapos kora óta használjuk elalvásnál,és a legjobb benne,hogy éjszaka bekapcsol ha sír a baba,mert hangérzékelős,csak nem írják a leírásban,szerintem nem is tudják:)Imádom,nekünk nagyon bevált!

2012. ápr. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!