Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen jó időben mibe öltözteti...

Ilyen jó időben mibe öltöztetitek gyermekeiteket? Mennyi idős a kicsi?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

14 hónapos a lányom.

Vékony naci volt rajta (farmernek látszik, de pamut :D), ujjatlan body, meg egy vékony hosszú ujjú póló. Azért nem merek még rá rövid ujjút adni, mert nálunk megint szél van. Így voltunk kint délelőtt, és jól érezte magát.

2012. ápr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 19 hónapos, nálunk inkább kis szellő fújdogált és nagyon meleg volt a délelőtt. Rövid ujjú bodyban volt, zokni, sportcipő és egy tréningnadrág. Adtam rá kis napellenzős kalapot, de letépte magáról, nem erőltettem.

Szerintem igazi nyárias idő van, sok kisgyereket rövidnadrágban láttam az utcán.

2012. ápr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

8 hónapos.

Body, póló, vékony pulóver, vékonyabb nadrág, sapka, kiscipő zoknival.

2012. ápr. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

Megnyugodtam,hogy nem én öltöztettem túl lengén a lányomat.

20 hónapos.Ez volt rajta:Vékony harisnya,kisszoknya,póló,és egy kis kendő.

Találkoztam egy anyukával,kb egyidősek a gyerekeink és úgy be volt öltöztetve szegény kisfiú hogy rossz volt nézni.Ami rajta volt:Body,rugi rajta egy farmernadrág egy sötét színű vastag melegítőfelső,zárt cipő és egy eléggé vastag sapi:(

2012. ápr. 27. 13:39
 5/13 anonim ***** válasza:

Én is láttam ma vastag pufi mellényes gyerekeket, hát rájuk néztem, megsültem.

Enyémeken ma nadrág, sportcipő, ujjatlan body és vékony hosszú ujjú póló, másikon pedig nem body, hanem kis trikó a póló alatt. Itt meleg van, délutánra még melegebb lesz, szerintem előveszek nekik rövid ujjú pólót addigra.

2012. ápr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

13 hónapos

Vékony nadrág, hosszú ujjú body, azon egy rövid ujjú póló, nyári sapka, zokni, cipő


Nálunk is fúj a szél, de nagyon jó idő van. A legtöbb gyereken kardigán is volt... :( Senkit nem láttam nyárias öltözékű babával. Már - már én éreztem furán magam.

2012. ápr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Lányomat (27 hónapos) egy 3/4-es gatyóban,és egy rövidujjú tunikába öltöztettem fel.Zokni és egy vászoncipő volt a lábán,mert még nem vettem neki habszivacs klumpát.

7 hós fiamat meg egy hosszú ujjú bodyba és egy ujjatlan rugiba öltöztettem fel.

2012. ápr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

3hónapos.

Ma így fogunk menni: hosszú ú. body, egy naci, kiscipő, sapi. Ja és egy vékony kis poncsó :)

2012. ápr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem merik levetkőztetni az emberek a babákat. Én hosszú ujjú body-t, pólót, harisnyát, talpas nadrágot és egy bársony mellényt adtam rá a délutáni alváshoz (meg betakartam). De nagyon melege volt ébredés után, így levettem róla a harisnyát, mellényt és kapott egy vékonyabb pólót. Így ment a papával a boltba. 7 hónapos.
2012. ápr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
vékony farmer,rövid body, hosszú ujjas polo,meg sportcipő zoknival,egy éves
2012. ápr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!