Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan öltöztetitek fel...

Hogyan öltöztetitek fel babátokat kenguruhoz vagy mei taihoz?

Figyelt kérdés
Hűvös az idő, de nincs túl hideg, napon kimondottan kellemes az idő. Nem tudom a fokot. Elég a rövid u. body, hosszú u. póló, harisnya, polár rugi? 8 hónapos. Van mei tai takarónk, de az 2 rétegű vastag. Nem lesz sok?
2012. ápr. 3. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Bp. Mei tai, 4 honapos. R.u.body, harisnya, kozepeses vastag naci, pluss pulcsi, vekonyabb kocsikabat. Labara pluss tutyi,fejere ugyanolyan sapi. En felveszek egy kardigant, ami osszeer rajra is illetve ha melege lenne, kigombolom a kabatja.

Nem tudom, a polar rugi milyen vastag, de szerintem eleg lesz. :-)

2012. ápr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Miskolc. Én nem szeretnék nadrágot adni rá, pedig van egy jó kis bélelt, de félek ki lesz belőle valamije. Nekünk is mei taink van. Vastag anyag az is, védi a hátát.

Tehát a takaró nem kell?

2012. ápr. 3. 10:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a takaro sok lenne.
2012. ápr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk kb. 18 fok van. Mi így voltunk ma sétálni: hosszú ujjú body, pamut rugi, vastagabb kapucnis pulcsi, kantáros farmernaci, lábán mamusz, fején pamut sapi (kicsit fúj a szél, így a pulcsi kapucniját is ráadtam. Plusz egy réteg a kendő.
2012. ápr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!