Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell eltenni a husit...

Hogyan kell eltenni a husit jégkockatartóba?

Figyelt kérdés
Szeretnék előre lefagyasztani husit.Miként kell elkészíteni?Csirkemellből,vagy comból?Megfőzzem,és úgy daráljam le,vagy turmixoljam a főtt húst?Hogyan főztétek meg?
2009. jún. 22. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

simán megfőztem és leturmixoltam egy kis vízzel.

comb és mell is jó. de inkább a comb

2009. jún. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is a combot szeretem inkább: ledarabolom kockákra, pici olajon megfuttatom, aztán párolom. Eztán víz nélkül aprítógépben aprítom picire, és így megy a jégkockatartóba. Amikor a babának adom a babakaja többi hozzávalójával együtt azt is leturmixolom.
2009. jún. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én így szoktam a husit előkészíteni:sokat(0.5-1 kg) szoktam egyszerre összevágni csíkokra és megfőzöm puhára,aztán leszűröm és ha kihűlt kiadagolva egyenként fóliába csomagolom és úgy teszem a fagyóba.Amikor főzeléket készítek és már kész akkor hozzádobom,behabarom a főzit és mindenestül leturmixolom vagy összetöröm.Ez nekünk bevát mert így nem kell mindig főzni a húst,idő és gáztakarékos és mivel az én lányom 1 éves napi 2-szer is eszik valamikor húst,ezért hamar el is fogy.
2009. jún. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!