Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakocsi vásárlás - de milyent?

Babakocsi vásárlás - de milyent?

Figyelt kérdés

Olyan esernyőre csukhatós sportbabakocsit szeretnék venni, amelyek megfelelnek az összes alábbi feltételeimnek:

- háttámlája min. 150 fokban dönthető legyen

- legyen karfája és napellenzője

- 10-15 000 forint között legyen az ára

Nézegettem az interneten, de teljesen összezavarodtam. Nem tudom melyik a jobb.

Itt vannak a linkek, esetleg ha valakinek van az alábbiak közül valamelyik, örülnék, ha leírná a tapasztalatát.

[link]

[link]

[link]


Természetesen minden márkára fogékony vagyok, a lényeg az előbbiekben felsorolt dolgok legyenek meg.

Köszi a segítséget :)!!!



2012. ápr. 28. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha már két év körüli a pici akkor inkább az utolsót venném. Annak nincs lábtartója, de nagyobb gyereknél az előny.

A bertoninak ahogy látom nem szivacsos a fogantyúja, olyat sose vennék.

2012. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mekkora babának kell? Új legyen?
2012. ápr. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én ma vettem ilyet:

[link]

2012. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

9 honapos babanak kellene.

Kedves utolso valaszolo: nekem is tetszik amit belinkeltel. Jol nez ki rs a felteteleimnek is megfelel. Most hogy mar kezbe is kaptad leirnad milyen? Elegge strapabiro? Olyan, mint amilyennek a kepen is latni? Igy utolag is elegedett vagy vele? Bocsi a sok kerdesert...:-)

2012. máj. 5. 11:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nem fontos, hogy esernyőre csukható legyen, akkor ajánlanám a Bertoni Foxit, illetve a chipolino Carolinát.

ezeknek tálcájuk van elől. Az én babám 10 hós, és imád onnan csipegetni. És én is szeretem, hogy nekem is van tálcám.

Ja, most olvasom, hogy esernyős kell.

Abból pedig a easygo milo-t néztem ki. Brendonban is kapható, de az apróságok bababoltjában talán olcsóbb.

Bertoni sun is ilyen.

Illetve van egy, vaterán keresd (új), Quatro mini, csak a quatrot írd be keresőbe, majd szűkítsd babakocsira.

Na, így egyszerűbb :)

[link]


Amit én még néznék szempontnak, hogy állítható legyen a lábtartója, ennek az.

Illetve, ha lehet, ne zipzárral legyen állítható a háttámla, mert ha elalszik a babó, elég nehéz úgy megoldani 2 kézzel :)

2012. máj. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!