Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugató köhögésnél mindig...

Ugató köhögésnél mindig elviszitek a babátokat a gyermekorvoshoz vagy ügyeletre?

Figyelt kérdés

Nem fullad, rendesen kap levegőt. Enyhén náthás.

Nem az első eset, tudom mit adnak rá, és van is minden, tudom itthon kezelni.


2012. ápr. 29. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig elviszem, mert már 2x befulladt és nem merek kockáztatni. Bár a 2. befulladása után mondta az orvos, hogy ha elkezd ugatósan köhögni, akkor adjak neki calcimuscot, akkor nem fullad be.
2012. ápr. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is viszem mindig orvoshoz, noha nekünk is van itthon mindden.
2012. ápr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
..minden.
2012. ápr. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én is mindig elviszem, de most elgondolkodtam rajta, hogy van-e ennek egyáltalán értelme.

Az én kicsimnek van állandó gyógyszere, mást vagy többet úgysem írhatnak fel neki. Most is csak annyit mondtak, hogy emeljem az adagját.

2012. ápr. 29. 10:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
kihívom az orvost,nem szoktam rendelőbe vinni. A gyerekorvos kap havi "átalányt" így akkor hívom amikor szükség van rá, ha kell éjszaka is.
2012. ápr. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Mennyi idős a babád? Kap tehéntejet?
2012. ápr. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
1 éves, tehéntejet nem kap. Anyatejes volt még amikor ez az egész kezdődött, de azóta a sok idegeskedéstől elapadt a tejem ezért tápszert kap, de csak este.
2012. ápr. 29. 15:02
 8/8 anonim ***** válasza:
És a tápszere tejalapú?
2012. ápr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!