Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megfázással mindig elviszitek...

Megfázással mindig elviszitek a babátokat orvoshoz?

Figyelt kérdés
Eddig mindig, minden apróság miatt futottam vele az orvoshoz. Most picit folyik az orra, és hőemelkedése van. Ezen kívül semmi más. Ti elvinnétek? Általában cebion csepp, orrszívás és orrspray a vége a vizsgálatnak. ( 1 éves)
2011. nov. 28. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mert mégtöbb bacit benyal! ha nagyobb és sok tünete van akkor érdemes felhivni idöpontot kérni és ugy bemenni
2011. nov. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha 2-3 napig hőemelkedése van (37,5 felett), vagy belázasodik, vagy elkezd csúnyán köhögni pl , vidd el, de egy kis hőemelkedés, pici orrfolyás, enyhe köhögés miatt én sem vinném. Volt hogy dokinál szedtünk össze hányós vírust (mindketten), mert mellettünk taccsolt ki egy kislány, szegény.
2011. nov. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Múlt héten én elvittem nátha miatt (1,5 éves),akkor nem volt semmi gond.2 nap múlva szintén elvittem,mert akkor már ritkán,de köhögött.És akkor sem volt piros a torka,de a nátha miatt a váladék a torkán lefolyt és amiatt köhögött és még köhög most is.Neki is volt hőemelkedése.Mi időpontra szoktunk menni,ma kell visszamennünk,szintén időpontra.Kérj időpontot,és akkor pár perccel előtte mentek.Jobb ha megnézi.
2011. nov. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!