Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Depresszios lehetek?

Depresszios lehetek?

Figyelt kérdés
Vannak napok amikor minden nehezemre esik még kiteregetni is! rossz kedvem fáradt vagyok stb Van amikor meg nagyon pörgök! Sokat vagyok egyedül sőt csak egyedül vagyok! párom reggeltől estig oda van! A baba még alszik a mikor elmegy este pedig már alszik! sokszor őt okolom amiért ilyen vagyok pedig nem érdemli meg mert dolgozik nem csavarog! Nem akarok hisztis lenni pedig az vagyok mostanában! Szeretném ha napközben picit segítene nem minden ez a rohadt pénz! Jó lenne ha nyugodtan eltudnék mosogatni vagy megfőzni! Mit tanácsoltok? Egyek valami homeos bogyot stressz ellen? Vagy valami gyógytea?
2009. jún. 22. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
a babád mennyi idős?
2009. jún. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos valószínű depresszió.A sok egyedülléttől alakulhatott ki.

Én is az vagyok....nem is kicsit.

Magne b6-ot szedek, az kicsit segít,próbáld meg..hátha jobb lesz.

2009. jún. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%

Egyáltalán nem vagy depreszsiós, egy abszolut átlagember vagy. Ezzel mindegyikünk így van!

Nekem is vannak napok, pl ma is, mikor türelmetlen vagyok, sajnos kiabálok a lányal, hisztis vagyok, semmihez nincs kedvem, a lány meg állandóan fogja a kezem és sétálni akar, én meg csak ülni...

Szerintem erre kár szedni bármit is, ez a gondolkodásod megváltoztatásával el fog mulni.

Nekem is szar, ha párom sokat nincs itthon, de sajna kevesebb pénzből nem élünk meg...

Ha nektek elég a kevesebb munkáért járó kevesebb pénz, akkor párod szánjon rád több időt.

És amit meg együtt vagytok, használjátok ki, fürödjetek együtt, kényeztessétek és szeressétek egymást-ez is el fogja mulasztani a roszkedved.

2009. jún. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor vagyok ilyen, pedig napközben tobbször hazanéz a párom, szavam sem lehet, mégis gyogyós vagyok néha, a házimunkát nem csinálom normálisan, ingerült vagyok ok nélkül, fáradt vagyok....ha a baba jókedvű, akkor sokkal jobb, jobban elvagyunk, de ha nyüszi, akkor én sárkánnyá változom:( nem hinném, hogy ez depi, csak néha kicsit sok:) semmi bajod, nyugi:)
2009. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
En szules utan az elso 3-4 hetben voltam ilyen, de nagyon. Mindig rossz kedvu voltam es semmi nem volt jo. Szerintem ez a szules utani depi....mar elmult, most 4,5 hos a babam. Pihenj annyit, amennyit csak tudsz. Aludj amikor a babad alszik, hagyd a lakast, nem kell mindent azonnal megcsinalni. Lenyeg,g kipihent legyel es akkor szebb lesz a vilag is...:)) kitartas!!
2009. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
én is bánatos lennék így , probáld a rossz gondolatidat elhessegetni, valamikkor ugyis fog változni az életed. Hiszen folyamatosan változik.Egészség a fontos és boldogan várd az úradat hazza az nagyon jó érzés.Mindig a jó dolgokat mondogasd magadnak. Örülj hogy van hol dolgozni ja.:)
2009. jún. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20 :55 válasz hasznos így kell élni !!!
2009. jún. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
hát igen ! Minden évszakban ha 3 napra elmehetnénk üdülni ki bírnánk ezt a hajtást!!! Sokkal jobb lenne a kedvünk, lenne mire vissza gondolnunk, föltöltödnénk, és nem lennének ezek a hosszu szürke hétköznapok.Munka, és már megint este van!Szerintem csak ez a gond!
2009. jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem depresszió, egyszerűen csak fáradt vagy.


Nincs egy lelkes nagynéni, anyuka, vagy anyós a közeledben, aki hetente egy-kétszer elvinné sétálni a picit, amíg te azt csinálhatsz, amit csak akarsz?

(magaddal foglalkozhatsz, elolvashatsz egy újságot, vagy megfőzheted az ebédet NYUGODTAN, találkozhatsz régi barátokkal, vagy egyszerűen rendet rakhatsz pikk-pakk)


Ami fontos, hogy NE kisgyerekes anyukákkal találkozz, és NE foglalkozz egy pár órán át azzal, hogy anyuka vagy, és hogy mi is jön a napirendben pár óra múlva...


Nagyon fárasztó dolog ez a 24 órás "ügyelet".

Néha túlpörög az ember.

Azért vannak a rokonok, és a barátok, hogy ilyenkor segítsenek.

2009. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
egyébként én az életet kicsit unalmasnak érzem mert nem tudom nincs lehetöségem jól kihasznáni. Csak a monoton ugyan az , jó nem kérek a rosszbol örülök én hogy nincsenek nagy gondjaim de azért van aki habzsolja az életett v. ugy lenne a kerek.Nem csak az a egy hét nyaralás járna egy évben ( ha megtehetnénk).Szoval kénne tenni a boldogságért valamit.
2009. jún. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!