Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetek depressziós? Vagy mi ez?

Lehetek depressziós? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés
huzamosabb idjeje kedvetlen vagyok,egész nap fáradtnak,erőtlennek érzem magam.nincs étvágyam,sírógörcseim vannak esténként,semmi kedvem kimozdulni.nem tudok rendesen koncentrálni,sokkal agresszívabb vagyok.nem igazán látok kiutat erről a mélypontról.fáj a hátam és a fejem,nyomást érzek a mellkasomban.elegem van az egész világból...:(
2011. júl. 21. 23:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt nem említettem,hogy még csak 14 vagyok,de többször is volt már ilyen időszak az életemben.sokkal aluszékonyabb is vagyok..
2011. júl. 22. 00:04
 2/8 anonim ***** válasza:

Kérdezz meg orvost erről.

Egy kivizsgálás sem ártana (vérkép).

2011. júl. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Így van, előbb az esetleges biológiai problémákat kell felderíteni, ha azok nincsenek akkor úgyis elküldenek pszichiáterhez, pszichológushoz.


Jobbulást!

2011. júl. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 ji..... ***** válasza:
Pszichiáterhez kell fordulni ilyen esetben, az segíteni fog.
2011. júl. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ji..... ***** válasza:
Előtte háziorvos, aki a panaszok alapján esetleg más vizsgálatra is küld.
2011. júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem túl egyszerű megoldás lenne orvoshoz fordulni, mert az ok nem múlik el, csak a tünet és az is átmenetileg. A világ igazságtalanságai, az igaz értékek eltűnése, a média butító hatása kilátástalanságba sodorhatja az érzékenyebbeket kortól függetlenül! Nem lesz jobb, ha elnyomod a tüneteidet az orvos által felírt fájdalomcsillapítóval vagy kedélyjavítóval. Pszichológushoz menni? Nem érzi és érti a teljes problémát és ő is gyarló ember. Inkább magad gondolkozz el az okokon! Írj, tégy fel kérdéseket magadnak! Ne háborogj, a megváltoztathatatlan dolgokkal ne foglalkozz! Nem könnyű. Ha kapaszkodót keresel, talán könnyebb. A hitvilágod kialakítása is fontos lehet.
2011. júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi ez, én is 14 vagyok, nekem is ez van...meg volt... Adok Neked tanácsot: hallgass zenét, írj s olvass sokat...,már, ha szereted ezeket csinálni, ha nem akkor keress olyan dolgot amit szeretsz, biztosan van...

Nekem nem mindig segít, de én ididóta vagyok... :)

2011. júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 JLlompi ***** válasza:
legyél emos vágd fel az ereidet egyébként ha a kérdésre akarnék válaszolni akkor igen lehetsz depressziós :D
2011. júl. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!