Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sírhat fel 1éves babám...

Miért sírhat fel 1éves babám minden éjjel 4szer-5ször?

Figyelt kérdés
Most nem jön foga,már tud állni,mászni,tehát nem tudom,szerencsére nem kell kivenni az ágyából,csak cumi be,és alszik tovább.Ez kb1-2hónapja megy.Szerintetek?
2009. jún. 22. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én legkisebb fiam 14 hónapos. Tippelni tudok: vagy éhes (én most vezettem be a kiadós vacsorát, pl. tejbedara, + elalváskor szopizás), vagy "vmi megint zümmög!!!!!" (A leszakadt szúnyogháló miatt nálunk most vannak legyek, és felébrednek rá...) Gy (szoptassugyesen.hu)
2009. jún. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mintha csak én tettem volna fel ezt a kérdést... Annyi különbséggel hogy nekünk ez a korszak 1 éves koráig tartott,és egészen mostanáig 1,5 éves koráig átaludta az éjszakát de kb 1 hete megint ez van hogy párszor felsír éjjel,de látszik rajta hogy fel se ébred,én is vissza adom neki a cumit és alszik tovább... Nekem azt mondták hogy a foga miatt van.De ebbe én se vagyok teljesen bizos mert volt hogy adtam neki éjszakára kúpot és mégis ugyanez volt.Szóval én is nagyon kiváncsi lennék hogy miért van ez!!!

2009. jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
talán rosszat álmodna?Vagy hozzászokott a cumihoz?Csak éjszaka van a szájába.
2009. jún. 22. 22:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy eszköz lett akaratlanul is a cumiból, és ha nem is ébred fel, de felsír, ha kiesik. Ujjacskáját nem "találta meg"? Jobb, mint a cumi, mert azzal azonnal visszatalál a szájába, legalábbis kislányomnál ez a bevált módszer, bár Ő sohasem cumizott, mármint cumival.
2009. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2.vagyok

De minden éjszaka rosszat álmodna?!Nálunk is inkább csak alváshoz van cumi és most már 1 éves korától megtalálta éjszaka az ágyába és saját magának visszarakat,de mostanában megint nem.Én már gondoltam arra is hogy talán melege van,de pl tegnap este is már-már kimondottan hűvös volt,ugyhogy ez is kizárva...

2009. jún. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ő mikor felsír,csukva van a szeme,és a cumi ahogy visszaalszik,egyből kiesik a szájából,hát nem tudom,de már olyan fáradt vagyok,remélem egyszer már csak átalussza az éjszakát
2009. jún. 23. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!