Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyáron strandra mik kellenek...

Nyáron strandra mik kellenek 1 éves babának, vigyük-e egyáltalán?

Figyelt kérdés
Múlt héten lett 22-én egy éves a lányunk. Pár napja nagyon rákapott az önálló lépegetésre, már ügyesen átszeli a fél szobát, néha lehuppan közben, de egyszer szebben egyensúlyoz. Bejött a nagy meleg, bár még biztosan lesz visszaesés, de mindenképpen szeretnénk majd nyáron strandra menni, nyaralás nem valószínű, hogy bele férne, így azért valami pancsolás nem árt. Budapestiek vagyunk, szerintetek egyrészt hova érdemes elmenni vele, vagy érdemes-e és főként mire van szükség? Gondolok itt vízhatlan pelusra, fényvédőkrémre stb.
2012. ápr. 30. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
2012. ápr. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi már pár hónapossal is mentünk, imádja mindkét gyerekem a vizet! :-)

Ami kell: jó napozókrém (a foreverest használjuk, még soha nem égtek le a gyerekek, szuper és adalékanyagmentes), úszópelus, sok törölköző, én mindig viszek nekik fürdőköpenyt, papucsot/szandált. Nálunk az úszógumi nem, a karúszó viszont tökéletesen bevált, hat hónapos koruk óta simán maguk evickélnek a vízben és imádják. Van egy strandsátrunk, ami sokszor tesz jó szolgálatot, mert nem szoktunk hazamenni ebéd után, hanem annak árnyékában nagyon jókat durmolnak, aztán lehet folytatni a fürdőzést, ha fölkeltek.

Azt nem tudom, Pesten hová érdemes menni, mert vidéki vagyok, az Aquaworld nem rossz Újpesten, ott már jártunk, Mogyoród még sokkal jobb, a kedvencünk viszont Debrecenben a mediterrán fürdő. Ha tehetitek, menjetek el, igazi gyerekparadicsom!

2012. ápr. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az én lányom is 22-ei:) Csak ő már 2 éves:) S örülök neki,hogy más is van akinek aznap született lánya:) Mi is tavaly nyáron voltunk elöször strandon. Mi a Dagályban voltunk,s nagyon tetszett neki:) Mi pelust nem vittünk neki,sima szobai pelusban ment bele a vízbe.Volt rajta kis rövid vízhatlan nadrág.Idénre most kap majd fürdőrucit:)

Mondjuk ő nem egész nap volt,csak negyed órákat óránként. S élvezte. Meg vettünk ott neki sült csirkét,hekket... Hu de élvezte:) Mi kis sátrat nem vittünk,hanem a fa árnyékában aludt:)

Most is megyünk majd idén:) (remélem)..

2012. ápr. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor mindenképpen fogunk majd menni, addig meg beszerezzük a szükséges dolgokat. :)
2012. ápr. 30. 12:06
 5/5 anonim ***** válasza:

úszópelus

naptej

félsátor

napernyő

kiskalap

fürdőköntös

papucs

homokozó játékok

vizi játékok

stb stb

2012. ápr. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!