Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? (babakocsizás)

Mit tegyek? (babakocsizás)

Figyelt kérdés

Kisfiam egy hét múlva lesz 6 hónapos,a probléma az,hogy utál babakocsizni kb.3 hónapos kora óta egyszerűen nem marad el benne,torkaszakadtából ordít,sír.:( Ilyenkor persze ki szoktam venni,mert nem szeretem sírni hagyni,amúgy is sokat van,volt kézbe,de mióta forog,gurul,kúszik otthon már el van a földön.

De ezt a sétáltatást nem tudom,hogy oldjam meg,főleg most,hogy ilyen jó idő is van,úgy elszomorít.Már próbáltam feljebb ültetni,játékot adni neki,semmi nem jó csak az ha felveszem,sajna nem átfordítható tolókarú így nem lát engem,már erre is gondoltam talán ez a baja,mert ha megállok vele egy padnál és vele szembe leülök és a lábammal tologatom akkor nem sír,csak ugye így nem haladunk és azért a bevásárlást jó lenne babakocsizva megoldanom.Párom azt mondja ez annak az eredménye,hogy mindig felvettem ha sírt és most sem kéne kivennem hanem hagyjam sírni,majd megszokja.

Azok írjanak akik voltak vannak hasonló helyzetben és hogy,hogyan sikerült megoldani ezt a dolgot.


2012. ápr. 30. 13:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

én egy jó trükköt láttam.


fordítsd hasra és menetiránynak. vagy is így eléggé kilát elöre látja a tájat mi jön. ez beszokott jönni.


ezt a képet most találtam a neten.


[link]

2012. ápr. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Már nem használjuk a mózest,a sportrészt tettük fel,abba meg nem lehet hasra tenni.:(
2012. ápr. 30. 13:38
 3/13 A kérdező kommentje:
Azért köszi a választ!:)
2012. ápr. 30. 13:39
 4/13 anonim ***** válasza:
És a mózest nem lehet visszatenni? Nem ér meg egy próbát?
2012. ápr. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

[link]

Ezekbe hordozd tetszeni fog neki....

2012. ápr. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De vissza lehet tenni,meg is fogom próbálni,igazad van.

Köszi a linket 2. már elkezdtem nézegetni a hordózókendőket is,mert kengurunk az van,de sétához nem lenne kényelmes.:)

2012. ápr. 30. 13:57
 7/13 anonim ***** válasza:

Neyik válaszoló, nekem is pont úgy volt a lányom a mózesben mint amit linkelt az egyik válaszoló, mert már ő is unta a babakocsizást.

Mi épp Balatonon voltunk, csak a mózes részt vittük magunkkal, ezért kényszerből tettem bele hason, menetiránynak háttal, hogy kilásson, mert elől ott volt a kupola. Nagyon tetszett neki:)

2012. ápr. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocsi, az első 2 szó nem kell az előbbi válaszomnál, a gép szórakozott:)
2012. ápr. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekünk mindkét irányba feltehető ülésű a babakocsink, és amikor már úgy sétáltunk, hogy a kislányom is menetiránnyal szembe nézett, mert úgy volt izgalmasabb neki, akkor én a babakocsi mellett jöttem, és úgy toltam a kocsit egy kézzel. Tehát nem a lányom mögött, hanem mellette voltam. Igaz, nehezebb volt egy kicsit így manőverezni, de hamar megszoktam. Nálatok ez nem működne?


Egyébként nekünk 8 hós koráig a mózest kellett használnunk, mert addig nem tudott önállóan ülni a lányom, és a sportrészben csúszott lefele, nem volt még kényelmes nekünk.

2012. ápr. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De próbáltam azt is,hogy mellette megyek és úgy tolom a kocsit,hogy lásson,de nálunk nem vált be :(
2012. ápr. 30. 14:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!