Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, hogy küzditek le,...

Anyukák, hogy küzditek le, hogy 10-15 kg súlyfelesleggel elindulj a strandra?

Figyelt kérdés

1,5 éves a kisfiam de még mindig van rajtam felesleg. 9 kg. elmehetek "kismama" fürdőruhába is? A hasam anno szétrepedt de már kezd alakulni :

[link]


Hasonló az enyém is.


2012. ápr. 30. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Én ilyenbe megyek,mert én meg lefogytam és a sok bőr meg lóg a hasamon.
2012. ápr. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Hát figyelj..Nekem a lábamon hátul a bőr végig van szakadva, mert annyira vizesedtem, hogy nem bírta a bőröm.A hasamon is van, igaz azon kevesebb.Rajtam is tavaly még 10 kiló plusz volt nyáron (most már nincs..), de nem érdekelt nagyon, mivel páromnak így is jó vagyok, a strandra meg nem azért megyek, hogy másoknak mutogassam magam hanem, hogy jól érezzem magam..Ki kell zárni a külvilágot..Végül is az embernek gyereke van, családja..kinek akar még szép lenni??Onnantól, hogy gyereket vállaltam tudtam, hogy oda lesz a testem..de egyáltalán nem érdekelt.

Na mindegy..az a lényeg hogy ne foglalkozz másokkal, csak magaddal.Sztem..

2012. ápr. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Én is vettem tankinit, de ennyi erővel bikiniben is mehetnék, mert ahogy mozgok, felcsúszik, és kint az egész hasam. Úgyhogy én inkább egyrészes fürdőruhát vettem.

Én is cikinek éreztem, mert a szülés előtti alakomhoz képest tragédia, ahogy kinézek. De aztán a strandon szétnéztem, és nálam sokkal rondább alakú nők is voltak bikiniben. Hát akkor meg? Nem számít, ha a férjednek tetszel.

2012. ápr. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tény és való, hogy azt mondja hogy tetszem neki, de engem zavarna ha bikiniben lennék. Az egyrészest meg nem szerettem soha.
2012. ápr. 30. 16:17
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Ha téged zavar szerintem nyugodtan vegyél,én lefogytam már nagyon kicsi hasam van a csíkok is 90%ban eltűntek de azért a hasam alján még van néhány halvány,én francia bugyis fürdőruhát veszek ami pont takarja azt a kicsi csíkos részt.
2012. ápr. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nekem a köldököm fölé ér a csíkom! :(

Hány hónap alatt fogytatok le? TornáztatoK?

2012. ápr. 30. 19:51
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem olyan a bőröm mint a sharpei kutyának, nem híztam sokat csak már hármat szültem..nem vagyok vékony ,inkább husis, csíkjaim fehérek és van jó sok..nem érdekel ki mit gondol, fürdőruhám sincs mert mi nudira járunk, szóval szerintem simán felvehetsz egy tankinit és emelt fővel bármilyen testalkattal irány a strand!! Anyuka vagy, és Nő! Ne másokkal törődj! Érezd jól magad:) fogadd el a tested!
2012. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
1 éves a fiam,tornázok,és oda figyeltem az étkezésemre
2012. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
67%
látom a sok idióta megint pontoz...
2012. máj. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!