Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Chipolino Pooky babakocsiról...

Chipolino Pooky babakocsiról tapasztalatok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy mennyire tartósak a kerekek, mekkora kb. újszülöttnek való kocsira "hajtogatva", mennyire tágas a kocsi egy nagyobb gyerkőcnek, meg úgy összességében bármi, ami ezzel a kicsi kocsival kapcsolatos. :)
2012. máj. 1. 07:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! nekünk ilyen van. Igaz még csak 3 hónapos a babám de egyenlőre én nagyon meg vagyok vele elégedve. Elég masszív és könnyü. Sokszor megyek vele bevásárolni is és nagyon könnyen elférek vele. A férjem olyan nagy batár kocsit akart venni és mostmár ő is látja, hogy a liftben meg lépcsőröl le fel emelgetni is könyebb mint a nagy babkocsikat. Én nagyon szeretem. Ja az én kisfiam elég nagy és nagyon kényelmesen el fér benne. Megnéztük majd amikor sportként fogjuk használni de szerintem ugy is szuper lesz. Ugyhogy én tudom ajánlani!
2012. jún. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szivesen!!
2012. jún. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!