Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen kicsi Magyarország...

Miért ilyen kicsi Magyarországon a terepes babakocsi-választék? Miért csak a lengyelek vannak, amik között szinte csak a felirat különbözik egy árkategórián belül?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok, hogy miért nincsenek elterjedve:

[link]

[link]

Szerintem ezért a pénzért itt is lenne rá kereslet. Ha eladhatók M.on. a 200 e feletti babakocsik, akkor szerintem ezek is mennének. Szerintetek?



2012. máj. 1. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
De miért ne lenne terepes babakocsi? A bergonnak is van, hauck is van terepesben, abc design és még sorolhatnám...
2012. máj. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Igazabol en sem ertem a kerdest. Nem kicsi a valasztek, sot....
2012. máj. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem olvastad el a kérdést, ha nem akarok lengyelt, akkor nagyon kicsi a választék, mind bolygós kerekű, azzal hogy mész földúton? Néztem a hauck-ot, de hát olyan alacsonyan van a kosara, hogy szétrongyolódik terepen. Találtam egyet, ami nagyon tetszik, az ABC-Design Pramy Lux, ennek meg túl széles a keréktávolsága. Ha ehhez hasonlót tudsz, ami max. 65 cm széles, légyszi írd meg, hol lehet venni, érdekel. Ja, és az ára ne menjen 150 e Ft fölé.
2012. máj. 1. 16:58
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy 4 kerekű legyen.
2012. máj. 1. 16:59
 5/10 A kérdező kommentje:
A bergont hol gyártják? Elég sok panaszt hallottam rá.
2012. máj. 1. 17:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem német a Bergon. Amúgy nekünk is van és nagyon szeretjük.

[link] - itt tudsz nézelődni.

2012. máj. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A bergonon belül melyik van neked? Barátnőmnek van, és nem szereti, mert nehéz állítani a háttámlát, nagyon recseg. Neki nagy, mert sokszor teszi autóba, de nekem ez nem számít. Azért ha van papírja, nézd meg légyszi pontosan, mert már mindent hallottam, hogy magyar, hogy lengyel stb.
2012. máj. 1. 20:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy a bergon Lengyel,nekünk is az van a 2dx,de nincs gond vele,csak a kereke jobb lenne ha felfújhatós lenne.Nálunk itt falun mindenkinek ez van szinte,2-3 gyermeket kiszolgál minden gond nélkül.Hatalmas,és nehéz de ha ez nem gond akkor baromi jó terepre,télen is simán elfér benne a baba.De ezt találtam még neked:

[link]

2012. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A miénk is egy régebbi típus - a mostaniak már sokkal többet tudnak - de amiért én nagyon szerete: 21 hónapos kisfiam, aki alapból hosszú baba volt mindig, még kényelmesen alszik benne, forgolódni is van helye, óriási maga a kocsi. Nekünk sem gond, hogy viszonylag nagy összecsukva is, viszont fontos szempont volt, hogy kényelmesen férjenek benne a babák. Először egy Pierre Cardin kocsink volt, ami minden szempontból tetszett volna, csak három hónapos korára kinőtte a gyerek.

Nekünk a bergonnak a háttámlája sem recseg, egyetlen gond szokott előfordulni velük, az pedig az, hogy a kerekeik egy mozdulattal kivehetők és volt már rá eset - nálunk is az egyik kerék így járt - hogy a rögzítő pöcök beragadt és kiesett a kerék. Nem kellett szerelő, rájöttünk a hibára, azóta tökéletes. Ezt a hibát már mástól is hallottam, de még mindenkinek sikerült orvosolnia.

Szerintem nekünk nagyjából ez a fajta van, csak a miénk kék színű:

[link]

2012. máj. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


05.04.21:29-esnek: igen, ez az álmom, csak előtte át kellene alakítani a lakást, hogy beférjek vele. Nem tudom az udvaron hagyni, nincs olyan védett fedett rész.

2012. máj. 7. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!